WŁODZIMIERZ SANŻAREWSKI - CHIROMANTA

Chiromanta Włodzimierz Sanżarewski Centrum Mandagaz

z wykształcenia jest inżynierem elektrykiem, natomiast z zamiłowania astrologiem, jasnowidzem, chiromantą, nauczycielem tai-chi i bioenergoterapeutą. Jest on autorem książek z tej dziedziny t.j. "Poradnik chiromanty" czy "Tysiąc linii na twojej dłoni" oraz założycielem Akademii Chirologicznej w Petersburgu, Alma-Acie, Charakowie i Moskwie.
41-letni hrabia wiele podróżuje, regularnie spotykając się z pacjentami zarówno w Warszawie, jak i Nowym Jorku, Chicago i Kalifornii. Przepowiada on przyszłość zarówno zwykłym ludziom jak i znanym osobistością zarówno ze świata polityki, filmu czy estrady. Z jego usług korzystali m.in. Mirosław Hermaszewski, Izabella Trojanowska czy Leszek Miller, któremu przepowiedział karierę 
polityczną. Wołodia często wspomaga się kartami runicznymi i wyrocznią I Cing, potrafi także zajrzeć w poprzednie wcielenie. Jego motto brzmi: nie trzymać się kurczowo przeszłości- gdyż jest to jeden z podstawowych błędów jakie popełnimy. Zdaniem wróżbity najważniejszym jest żyć tu i teraz.

 

 

 

     ARTYKYŁY         GALERIA


                                                                                                       Cena wizyty: 150zł
bok_prawy.jpg