HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Wrzesień  2021

BARAN                                                                                      

Miesiąc spokoju i koniec szarpaniny emocjonalnej, wszelkie kwestie zwłaszcza finansowe zostaną rozwiązane jedynie będziecie się zastanawiać jaką drogę wybrać i tu wskazany spokój i realne podejście do spraw. Po wielu miesiącach trudnych tym bardziej nie można działać pochopnie lecz z rozwagą i przemyśleć założenia kilka razy bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do nowych propozycji zawodowych, trzeba uważnie czytać umowy żeby później nie mieć pretensji, bo nie będzie do kogo ich mieć i pewnych spraw się nie cofnie. W uczuciach u każdego inna historia lecz prowadząca do szczęśliwego finału. Wolni mają zielone światło do nowych znajomości lecz nie działajcie pod wpływem impulsu lecz rozsądku.                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

 To co miało być u większości już się dokonało. Mniejszość jeszcze tkwi w niepewności co dalej i tu wskazane jest działanie - już nie można przeciągać spraw bo mogą Wam uciec świetne okazje biznesowe. Więc do dzieła - stanie w miejscu z powodu niezdecydowania i zbyt długiego zastanawiania się, niczemu dobremu nie służy. Co niektórzy stracili szansę np. sprzedaży czegoś lecz jeszcze jest ostatni dzwonek, żeby szybko wrócić do tematu i przyjąć propozycję oferenta. Odnośnie etatów też nie miejcie wygórowanych żądań, bo pojawi się ktoś inny na wasze miejsce. Wskazana elastyczność prawie w każdej kwestii, również osobistej --żeby nie żałować. Ogólnie jednak finał miesiąca będzie zadowalający. Obudzicie się i wrócicie do swojej natury energicznej i zdecydowanej.                                                                   

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Jeżeli zechcecie coś zmienić w swoim życiu to tylko upór i konsekwencja zaprowadzi Was do celu.  W innym przypadku nie ruszycie z miejsca i będziecie tylko mówić i na mówieniu zostanie. Chcecie czegoś  więcej, czegoś komuś może nawet lekko zazdrościcie. Trzeba mieć realny plan - a macie do tego głowę - i obrać sobie za cel dotarcia do obranego kierunku. Satysfakcja będzie zaskakująca pozytywnie, ale trzeba działać a nie tylko mówić, czas Wam sprzyja i to bardzo, więc do dzieła. W uczuciach spokój, aż nawet marazm to w stałych związkach trzeba ponownie rozpalić ogień. Wolni będą w szalonych zabawach i to da dużo zadowolenia i radości i raczej nic więcej nie będzie Wam potrzebne do szczęścia.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

RAK                                                                                            

Bardzo intrygujący miesiąc, dużo nowości i zmian, nowa praca nowi ludzie dookoła. I tu rada - bądź sobą a zyskasz więcej niż jak będziesz udawać kogoś, kim nie jesteś. Przede wszystkim w pracy nie udawaj znawcy tematu, na którym się nie znasz, bo mówiąc prawdę otrzymasz zlecenie na szkolenie i znawcą zostaniesz. W uczuciach podobnie - tylko nazywanie rzeczy po imieniu da pożądany efekt. W przeciwnym przypadku mogą być niezręczne sytuacje. Jeżeli chcesz tylko romansu to powiedz, nie oszukuj, że chcesz wielkiej miłości. A jeżeli kochasz to też powiedz to głośno i wyraźnie. Często w kontaktach między ludźmi zachodzi nieporozumienie z braku otwartej rozmowy.                                                                                                                                              

LEW                                                                                           

Miesiąc dla wielu upłynie pod względem zawodowym spokojnie, czy to w biznesie czy na etatach. Nie będziecie się musieli wysilać, bo wszystko będzie szło tak jak trzeba. Jeżeli chodzi o uczucia, to u każdego co innego, Jednym pomylą się wątki i nie będą wiedzieć w czym są i jak to nazwać, inni będą tkwić w czymś co już od dawna nie ma sensu, Tylko niewielka grupa osób będzie tak na prawdę szczęśliwa i zadowolona, zwłaszcza z nowych znajomości .Lecz miesiąc sprzyja zakochaniu się. Jeżeli spoczniecie na laurach, i na zasadzie jest jak jest, to właśnie tak będzie. Jeżeli chcecie prawdziwych związków, to czas na przemyślenia, przeanalizowanie za i przeciw i podjęcie w tym kierunku konkretnych kroków.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

PANNA                                                                                       

Od Was będzie zależeć powodzenie w biznesie. Będziecie mieć ofertę współpracy z bardzo dobrymi profitami na przyszłość. Jeżeli przyjmiecie tą ofertę to będzie bardzo dobra decyzja, bo nie trzeba będzie długo czekać na efekty. Na etatach też nie marudzić, tylko działać odważnie i nazywać rzeczy po imieniu, czy to o podwyżkę czy o warunki pracy. W uczuciach chaos i dla wielu to już tylko przeciąganie w czasie. Dla innych czas wspaniały, pełen uniesień, obietnic i deklaracji. U wielu widać zaręczyny lub decyzje o wspólnym zamieszkaniu. Wolni raczej nastawią się na obserwacje, zabawę i może coś delikatnie z tego będzie.  Jedyna rada-wszystko musi być przemyślane nie na wariackich papierach co niektórzy niech wyciągną wnioski z przeszłości.

WAGA

Zawodowo, finansowo spokój nic nie ubędzie, a możliwe że przybędzie  całkowita równowaga. Bardzo dobry czas i na etatach i we własnych biznesach. Towarzysko wielu z Was powinno przemyśleć swoje zachowania wobec osób Wam życzliwych - pod czyimś wpływem, ale też z własnej decyzji możecie swoim zachowaniem stracić bezpowrotnie osoby, na które zawsze mogliście liczyć. W uczuciach u niewielu prawdziwe emocje - u większości bycie dla bycia tylko pytanie po co -ale skoro tak chcecie... Co niektórzy szukają dziury w całym, bo kochając bardzo mocno są zazdrośni o Partnerkę / a  nie tędy droga. Musicie popracować nad sobą i dostrzec w sobie coś wartościowego, bo tylko ludzie znający swoją wartość odnajdują pełnię szczęścia w związku. Wolni będą bardzo romantyczni i co niektórzy zakochają się na zabój.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

SKORPION                                                                                  

 Zawodowo bardzo dobrze i nawet nie musicie się zbytnio starać, sprawy same będą się toczyć swoim rytmem, pracownicy będą bardzo  zorganizowani, a będąc pracownikiem z ochotą będziecie wykonywać swoją pracę bez nadzoru. Będziecie w świetnym nastroju . Wielu z Was będzie awansować, inni otrzymają dawno upragnioną pracę, a jeszcze inni zaczną snuć plany na swój własny biznes. W uczuciach u każdego co innego - jedni szczęśliwi, inni nieszczęśliwi, a przecież to wy decydujecie o swoim życiu. Ale tak na marginesie, co niektórzy w stałych związkach szukają dziury w całym kochają zbyt mocno wręcz fanatycznie i to ich zabija, wyluzujcie i zacznijcie cenić siebie bo tylko ludzie o niskiej samoocenie są fanatyczni w miłości i często wykańczają Partnerkę /a ale przede wszystkim siebie . Pozostali bez zmian , wolni wpadną w sidła amora i cały miesiąc zawrót głowy ale kolorowy

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Zawodowo czeka Was zdecydowana poprawa, jeżeli zeszły miesiąc był nienajgorszy to ten będzie super, czy w biznesie czy w pracy - ogólne zadowolenie wszelakiego rodzaju. W uczuciach  spokojnie i bez zaskoczeń to w długoletnich związkach. W tych z krótszym stażem zagości zazdrość i niepewność  lecz nieuzasadniona.  Partner/a kocha tak jak kochał. Wolni powinni nastawić się na luz i uwierzyć w siebie- nie bać się nowości i śmiało spróbować bez względu co z tego będzie. W ten sposób zafundujecie sobie świetne samopoczucie. Jednak, u mniejszości, co prawda ale jednak czas przyjrzeć się swoim związkom, bo coś nie gra, coś nie jest naturalne. Często wygląda na naciągane i trzeba to ocenić czy to jest szczery prawdziwy związek i do Was należy decyzja co z tym zrobić--jedyna sugestia - to ile razy można cerować te same skarpety, posłużą przez chwilę..?                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

KOZIOROŻEC                                                                             

 

Dużo się będzie dziać. Wręcz zawrót głowy, lecz nie z problemów tylko obowiązków - ale świetnie sobie poradzicie, czy to w biznesie czy na etatach dopniecie sprawy na ostatni guzik z bardzo dobrymi profitami. W uczuciach niby dobrze, lecz coś nie da Wam spokoju - dotyczy osób w długoletnich związkach , przyjrzyjcie  się dobrze Partnerce/owi - czy to jest miłość czy to jest kochanie, a może jeszcze coś innego. Może  pod przykrywką wielkiej miłości skrywa się osobisty interes, lecz to dotyczy pewnej, małej grupy osób,  u pozostałych różnie - raz bardzo fajnie, wręcz szampańsko, innym razem lekko nerwowo - ale ogólnie dobrze. Wolni natomiast nie będą myśleć o wielkich miłościach lecz raczej o tym żeby miło spędzić czas i będzie co dla niektórych wielkim zaskoczeniem będzie wielka miłość.

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

 W sprawach zawodowych - Ci co mają własne biznesy czas lekko nerwowy. Dużo zamieszania i  sprawy bardzo pilne mogą stanąć w miejscu, ale co niektórzy mają to na własne życzenie. Niedopatrzenie lub zbagatelizowanie czegoś odbije się echem, wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik. Na etatach dla wielu będzie wrzesień rozczarowaniem, mogą być zwolnienia lub lekkie cięcia w wynagrodzeniu ale trzeba to przeczekać bo to chwilowe, nie wpadać w panikę tylko na spokojnie wysłuchać co Pracodawca ma do powiedzenia. W uczuciach ogólnie dobrze ale przez sprawy zawodowe będziecie lekko zdystansowani i to trzeba oznajmić Partnerce/i żeby nie było doszukiwania się czegoś czego nie ma przez Partnerów czyli zdrady. Wolni będą korzystać z nadarzających się okazji ale na zasadzie tu i teraz bez większego zaangażowania lecz w miłym klimacie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

RYBY                                                                                           

Miesiąc pełen napięć, lataniny ale też odpoczynku. Drogie Ryby, musicie wrzucić na luz i na spokojnie podejść do tematów, czy to do pracy czy spraw osobistych. Wiele rzeczy zadzieje się lepiej niż zakładacie lecz wszystko wymaga spokoju. W sprawach zawodowych potrzebna będzie dobra strategia lub konkretna decyzja na zasadzie to umiem i to chcę robić  Nie brać się za rzeczy, gdzie trzeba liczyć na kogoś bo to może się źle skończyć. Inaczej jest zatrudnić pracownika a inaczej z kimś współpracować, i to jest nie wskazane. Ci co na etatach u większości bez zmian. Co niektórzy zapragną zmiany lecz też trzeba to wszystko dobrze przemyśleć żeby nie żałować. Największy dylemat w sprawach uczuciowych, wielu będzie sobie zadawać pytanie być czy nie być i tutaj też wskazany rozsądek. Jeżeli rozstanie to na spokojnie i w wybranym przez siebie czasie.  Wolni będą rozkwitać już w początkowych relacjach, a pozostałym powodów do radości nie zabraknie