HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

M A J   2019

 

 

                                                  BARAN                                                                                         Miesiąc spokoju i koniec szarpaniny emocjonalnej, wszelkie kwestie zwłaszcza finansowe zostaną rozwiązane jedynie będziecie się zastanawiać jaką drogę wybrać i tu wskazany spokój i realne podejście do spraw. Po wielu miesiącach trudnych tym bardziej nie można działać pochopnie lecz z rozwagą i przemyśleć założenia kilka razy. W uczuciach u każdego inna historia lecz prowadząca do szczęśliwego finału. Wolni mają zielone światło do nowych znajomości lecz nie działajcie pod wpływem impulsu lecz rozsądku.

 

BYK                                                                                             

To co miało być sukcesem stanie w miejscu z powodu niezdecydowania i zbyt długiego zastanawiania się, co niektórzy stracili szansę np. sprzedaży czegoś lecz jeszcze jest ostatni dzwonek żeby szybko wrócić do tematu i przyjąć propozycję oferenta. Odnośnie etatów też nie miejcie wygórowanych żądań bo będzie ktoś inny na wasze miejsce. Wskazana elastyczność prawie w każdej kwestii również osobistej --żeby nie żałować. Ogólnie jednak finał miesiąca będzie zadowalający.

 

BLIŹNIĘTA                                                                                  

Miesiąc dla kreatywnych i z polotem, wszystkie drzwi będą otwarte lecz musi się Wam chcieć do nich zapukać. Bardzo dobra współpraca na horyzoncie lecz sukces będzie tylko wtedy gdy będziecie grać czysto. Każdy wasz krok w kierunku pominięcia kogoś obróci się na waszą niekorzyść i stracicie dobra opinię. W uczuciach odnośnie stałych związków coś zacznie Wam nie odpowiadać i trzeba dobrze się zastanowić żeby nie zranić Partnera/ki tez grać w otwarte karty. Wolni będą korzystać z życia i bez założeń związku lecz dobrej zabawy.                                                                                       

 

RAK                                                                                            

  U każdego inna historia--jedna grupa stabilnie bez jakichkolwiek zmian tak zawodowo jak i w uczuciach lecz u pozostałych bieganina za pracą za współpracą praktycznie za wszystkim. Wskazany spokój i podejście do spraw na zasadzie samooceny do czego się tak na prawdę nadaje co lubię co chce robić  i z takim podejściem zaoszczędzicie czas i nerwy. Musicie znaleźć równowagę między materią a energią i w innym przypadku totalny chaos. W uczuciach też nie wchodźcie w znajomości, które już na początku nie pasują bo to tylko strata czasu.

 

 

LEW                                                                                            

 Zawodowo bardzo dobry miesiąc stabilnie a co niektórych mocno zwyżkowo .Bardzo owocny czas na współpracę działanie w zespole z dużymi profitami finansowymi, na etatach premie uznaniowe lub nawet podwyżki. W uczuciach dla większości czas refleksji czy to w czym jestem to jest to? i niestety okaże się że nie i że czas na zmiany. Wiele toksycznych związków już nie szansy powodzenia i czas na odważne dojrzałe decyzje. Wolni będą wypatrywać na horyzoncie interesujących osób z rozwagą i z zamiarem czegoś na  dłużej.                                                                                      

 

    PANNA                                                                                       

  Bardzo napięty i nerwowy będzie ten miesiąc, jedni będą wręcz zmuszeni żeby komuś pomóc i jednocześnie mieć spokój z tym kimś, natomiast inni będą zabiegać o czyjąś pomoc bo trochę narozrabiali i są lekkie tarapaty i musicie się sprężyć bo sytuacja może okazać się bardzo poważna z różnymi konsekwencjami. W uczuciach mała grupa osób będzie w nastroju do flirtów czy zabaw bo raczej niestety inne sprawy wypełnia Wam czas w tym miesiącu. Musicie wyciągnąć wnioski ze swoich poczynań i wszystko się uspokoi.

 

WAGA                                                                                         

  Ciężki miesiąc dla większości, jedni będą gonić w pospiechu sami nie wiedząc za czym, a inni mogą odchorować  wcześniejsze  gonitwy. Potrzebny  Wam czas wytchnienia i nauczenia się żyć w równowadze , wiele rzeczy a może wszystkie zależą tylko od Was. Powinniście może zapisać się na jogę żeby zacząć myśleć inaczej i wdrażać zmiany w życie. Miesiąc na refleksję nad samym sobą lecz w odniesieniu do innych. To co się Wam wydaje sprytem może się obrócić przeciwko Wam. W uczuciach tylko wolni będą mieć nowości i zadowolenie pozostali raz w górę  raz w dół.              

 

 SKORPION                                                                                  

 W sferze finansowej stabilnie, spokojnie a co niektórych bardzo zwyżkowo, może coś sprzedacie, może coś kupicie okazyjnie na czym zarobicie dobre pieniądze .Na etatach bonusy,  lekkie podwyżki. Szukający znajdą bez problemu to czego chcą. W uczuciach wskazana konkretna decyzja i poszanowanie samego siebie oraz innych. Jedni dręczą Partnera/ę a inni są dręczeni . Wiele związków jest tak chorych,  że tylko rozstanie może uzdrowić sytuację, po co tracić czas na coś co nie istnieje, ale decyzje należą do Was. Wolni w tym miesiącu nie znajdą wielkich miłości lecz ciekawe znajomości.

 

 

STRZELEC                                                                                   

Początek miesiąca lekko nerwowy w wielu kwestiach lecz szybko sytuacje się unormują, wyklarują i odetchniecie z ulgą. Zawodowo bardzo pomyślny okres zwłaszcza dla osób posiadających własne biznesy, dobre umowy, korzystne kontrakty z przypływem sporej gotówki. Na etatach bez zmian lecz stabilnie. Poszukujący pracy będą przebierać w ofertach co spowoduje dobry nastrój. W uczuciach u jednych wszystko klarowne i pewne lecz u co niektórych trzymanie się czegoś na siłę z niby korzyścią dla siebie, lecz żebyście nie byli zaskoczeni jak wszystko runie niczym zamek z piasku. Wolni będą w żywiole dobrej zabawy.      

                                                           

 KOZIOROZEC                                                                              

Bardzo spokojny czas jedyne co będzie Wam zaprzątać głowę to zastanawianie się np. gdzie pojechać na wakacje co wybrać, czy ewentualnie upiększanie domu, mieszkania lub biura ot tak Wam upłynie beztrosko cały miesiąc. W uczuciach natomiast będzie trochę nerwowo, jedni bo poznają kogoś i będą wyczekiwać kontaktu. inni bo już są w kontakcie ale cali w stresie co dalej i Ci co w związkach będą myśleć co zrobić czy zostać, czy starać się jeszcze lub czym zaskoczyć żeby było fajniej. Wolni, co niektórzy zakochają się na zabój lecz ze wzajemnością.

 

WODNIK                                                                                     

Będzie to miesiąc pełen napięć spowodowany zachowaniem innych. W biznesie coś co było już oczywiste z powodu czyjegoś niezdecydowania lub zmiany zdania utknie w miejscu. Poszukujący pracy pewni, że ją mają otrzymają informację że niestety ale zatrudnienie w innym terminie. Wskazany spokój bo tak czy inaczej końcówka miesiąca będzie na waszą korzyść. W uczuciach u większości stabilnie ,spokojnie, pewnie bez żadnych zawirowań, lecz u innych przepychanki raz tak raz inaczej i bez konkretów. Wolni mają super czas na znajomości a nawet  miłość.                                      

 RYBY                                                                                           

Od dawna będzie to jeden z najlepszych miesięcy od roku, wiele trudnych spraw ujrzy swoje pozytywne zakończenie. Zawodowo dobre etaty ,dobra współpraca , dobre układy biznesowe. W uczuciach Ci co kochają szczerze będą jeszcze bardziej szczęśliwi bo otrzymają od drugiej strony dokładnie to samo, lecz osoby kochające lecz nie osobę tylko wygodę, którą mają przy danej osobie będą mieć to co chcą--niezadowolenie, znużenie, szukanie odskoczni czasami ucieczki czyli samozagłada na własne życzenie. Wolni będą w ferworze zabaw i o miłości na razie nie będą myśleć.

bok_prawy.jpg