HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

PAŹDZIERNIK  2019

BARAN                                                                                      

Uff, powie większość z Was - wreszcie dopniecie swego, musicie być jednak bardzo sprytni i może to brzmi niezbyt dobrze, ale nauczeni  doświadczeniem, że inni nie grają jak trzeba. Musicie dyplomatycznie podejść do wielu spraw i przechytrzyć nieuczciwych Partnerów w interesach lub w pracy. Miejcie oczy dookoła głowy i uszy gdzie sięga słuch - gra toczyć sie będzie u Was, u każdego w innej sprawie,  lecz o wysoką stawkę. W uczuciach -  w stałych związkach w miarę spokojnie lecz jest wskazanie na rozmowy w cywilizowanym wydaniu i powinno być dobrze. Wolni będą korzystać z uciech życia i nie czas na coś poważnego.                                                                              

BYK                                                                                           

Lekko zakręcony miesiąc pod każdym względem. W  biznesie musicie działać bez pośpiechu i bardzo skrupulatnie przeanalizować pojawiające się oferty  bo może coś pójść nie tak. W pracy niech finanse nie przysłonią Wam rozsądku bo może być przeciążenie nadmiarem zadań i szybko się okaże, że finanse nie idą w parze z obowiązkami. W uczuciach też niespokojnie i trzeba uważać na nowe znajomości bo ktoś okaże się zupełnie inny niż zakładaliście-zalecana ostrożność w każdej sferze.                         

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Bardzo twórczy miesiąc, wszystko co wymyślicie w tym miesiącu będzie strzałem w dziesiątkę. Nowy biznes, nowa praca, nowe życie co u niektórych. Postanowicie zmienić nawyki ,znajomych bo przekonani o nielojalności co do niektórych osób utwierdzicie się, że wasze podejrzenia są słuszne. To będzie bardzo ciekawy czas i sami będziecie zaskoczeni , że wreszcie możecie zrobić to, co dawno mieliście w zamyśle. Dobry nastrój, super samopoczucie i uczucie wielkiej lekkości.

RAK                                                                                            

Ten miesiąc wymagać będzie od Was odwagi, czyli wszędzie gdzie się znajdziecie musicie być sobą a najbardziej zawodowo, nie udawajcie kogoś kim nie jesteście bo polegniecie przy pierwszej okazji. To samo dotyczy uczuć - jeżeli chcecie fajnego związku lub relacji bądźcie sobą. Przypodobywanie się i przytakiwanie żeby tylko zdobyć tą osobę będzie na chwilę bo ile można udawać. Tylko bycie sobą zapewni Wam sukces każdej sferze.                  

LEW                                                                                           

Lwy będą w szampańskich nastrojach przez cały miesiąc co zaskoczy otoczenie bo to jakby do Was nie podobne, ale właśnie tak będzie. Wszystko nabierze barw. Zawodowo, finansowo, uczuciowo wręcz sami będziecie zaskoczeni. Zastanówcie się na spokojnie w która stronę pójść, czyli np. w co zainwestować, którą pracę podjąć a co najtrudniejsze to będzie dotyczyć spraw uczuciowych, bo niby jest dobrze ale Wy będziecie czuć dyskomfort, że to nie to. We wszystkim trzeba być szczerym przed samym sobą i sprawy ułożą się należycie.                          

 

PANNA                                                                                       

Panny w tym miesiącu powinny usiąść w zacisznym miejscu w samotności i pomyśleć logicznie--wszystko czego potrzebujecie, macie w zasięgu ręki i przestańcie gonić daleko bo już wiecie że tam nic na Was dobrego nie czeka. Trzymaj się ludzi, którzy w przeszłości byli w porządku wobec Was, współpracuj ze sprawdzonymi kontrahentami ale i sami bądźcie uczciwi, bo mogło być bardzo owocnie lecz zrobiliście niepotrzebny ruch którego nie powinno być. W uczuciach zacznijcie oceniać wnętrze bo to co na zewnątrz też już przerobione.          

WAGA

Wskazany spokój we wszystkim co będzie w listopadzie, często sami sobie szkodzicie . Pomyślcie pięć razy zanim coś powiecie bo później wychodzicie na osoby,  które nie dotrzymują  słowa. Wiele osób będzie mieć do Was za to żal. Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu - nie musi być miło lecz niech będzie prawdziwie. Ogólnie czas dobry na inwestowanie w biznes lub w siebie. W związkach czas na remanent u wielu bo coś już nie działa i nie zadziała. Wolni mają szanse na nowe znajomości                                                         

SKORPION                                                                                   

Bardzo szczęśliwy miesiąc zwłaszcza zawodowo. Dla osób szukających pracy będzie totalny zawrót głowy co wybrać, dla biznesu super współpraca - dużo kontraktów i idące za tym dobre pieniądze. W uczuciach złudne szczęście, ale skoro Wam to odpowiada to czemu nie, każdy przecież powinien mieć to co lubi. Ogólnie miesiąc upłynie niepostrzeżenie i każdemu da to czego chcecie a właściwie sami sobie to dacie, ważne żeby być szczęśliwym.                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Na horyzoncie ulga coś co Wam spędzało sen z powiek w zeszłym miesiącu wreszcie się skończy i odetchniecie z wielka radością, co nie znaczy, że obowiązków będzie mniej bo nie będzie lecz juz w spokojnym wydaniu. Bardzo efektywnie zapowiada sie na drodze uczuciowej, wielu z Was zakocha sie na zabój i całkiem stracicie głowę. Dotyczy to o dziwo zwłaszcza Panów. W stałych związkach u większości spokojnie, co niektórzy będą planować ślub lecz będą tez tacy co będą planować rozwód.             

KOZIOROŻEC                                                                             

Do odważnych świat należy ,czyli nie bójcie sie w tym miesiącu podjąć ryzyka, czy to nowej pracy, czy nowego biznesu lub zmiany życia osobistego . Wszystko co postanowicie będzie dobrą decyzją czas Wam sprzyja,więc do dzieła. Marzysz o pracy za granicą - jedź,  marzysz  o własnej firmie - działaj. Chcesz  poznać Partnera/e -  wyjdź do ludzi. Idź wszędzie tam gdzie zawsze chciałeś pójść. Nie zmarnuj  szansy.

WODNIK                                                                                    

Radośnie, wesoło zapowiada się ten miesiąc. Sprawy zawodowe ruszą z miejsca ,otrzymacie pracę na którą długo czekaliście w biznesie zacznie ruszać wszystko jak trzeba co doprowadzi do bardzo dobrego samopoczucia i przełoży się to na dobre kontakty międzyludzkie a zwłaszcza uczuciowe. Będziecie mili i wyrozumiali a co niektórzy hojni. Wolni zechcą się zakochać i ta wielka potrzeba miłości doprowadzi wielu z Was do upragnionego celu.

RYBY                                                                                           

Wreszcie wielu z Was odetchnie z ulgą i każda z Ryb z innego powodu. Jedni bo mieli rożne sprawy urzędowe które wreszcie dobiegną finiszu inni otrzymają wymarzoną pracę a jeszcze inni rozwiążą uciążliwe toksyczne związki. Dla wolnych Ryb to czas na odważne decyzje wyjazdów zagranicznych. Tam znajdziecie spełnienie zawodowe, gdzie tutaj nie ma miejsca i tam również czeka na Was miłość życia--odwagi i decyzji.