HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

M A R Z E C   2019

   BARAN                                                                                       

 Wreszcie długo oczekiwany spokój i pewność co do przyszłości. Jednak nie powinniście się chwalić i nie zdradzać swoich planów bo dookoła będzie całe mnóstwo zazdrośników, osób źle życzących. Musicie być bardzo czujni,  żeby ktoś celowo nie wmanewrował Was w z góry zaplanowany interes, na którym możecie stracić. W uczuciach bez rewolucji - wręcz przeciwnie u większości zapanuje spokój.                                                     

 BYK                                                                                            

Wskazane szybkie decyzje, nie można się wahać w żadnej kwestii . Tylko szybkie działanie da Wam duże profity finansowo zawodowe. Jeżeli padnie oferta pracy, czy współpracy trzeba wchodzić w to zdecydowanie bez przeciągania bo inaczej będziecie żałować. W uczuciach super tylko u singli których czekają fajne znajomości świetna zabawa, pozostali zbyt sztywno, więcej luzu i może będzie  miło.

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Bardzo fajny miesiąc prawie dla wszystkich. Zawodowo awanse, docenienie i możliwe premie za solidną pracę. W biznesie dobre kontakty i może zarobicie całkiem nieźle - pod warunkiem że będziecie szczerzy.  W ten sposób wywiąże się dłuższa współpraca, ktoś wystawi Was na próbę i tylko od Was zależy czy zdacie ten egzamin. W uczuciach stabilnie bez wzlotów i upadków.  Wolni również nic w tym miesiącu nie zwojują ale mogą dobrze się bawić.                                                                        

  RAK                                                                                           

 Kolejny miesiąc,  w którym musicie powalczyć sami ze sobą i to konkretnie żeby w końcu się odnaleźć czy to w pracy czy w uczuciach. Musicie zdecydować się czego tak naprawdę chcecie i tylko szczere podejście do siebie pozwoli złapać równowagę i to będzie początek nowej drogi lub istniejącej od nowa. Ogólnie zaliczycie ten miesiąc jako udany.

LEW                                                                                          

Dla każdego co innego  - jedni będą działać szybko i zdecydowanie i to jest metoda żeby wreszcie otrzymać coś na co czekacie dość długo. Może sprzedaż czegoś lub zakup i tylko zdecydowanie przybliży Was do sukcesu. Inni natomiast będą mówić chcieć lecz na tym się skończy i znowu będą narzekać że jest źle a przecież trzeba tylko decyzji i nie być zbyt zachłannym lub niekonkretnym i wszystko ułoży się zupełnie inaczej.                                            

   PANNA                                                                                        

Musicie mieć  oczy dookoła głowy a przede wszystkim - głowę. Wokół Was dużo fałszywych osób, którzy będą chcieli Was wykorzystać na swoją korzyść. W pracy ktoś zechce obarczyć Was czymś co należ do niego. W uczuciach może  się okazać, że to nie miłość tylko kombinacje dla wygody lub korzyści. Zacznijcie patrzeć na świat bez różowych  okularów i ominie Was dużo rozczarowań.

WAGA                                                                                        

Wyjątkowo spokojny i stabilny miesiąc jedynie wielkie zamieszanie w sprawach osobistych. Wyjdzie na jaw dużo spraw typu romanse zdrady i nic już nie pomoże w utrzymaniu aczkolwiek i tak nic nie znaczących związków. Będzie nerwowo bo u wielu wejdą w grę podziały majątku i tu zacznie się nerwówka,  ale niestety,  a raczej stety na własne życzenie. Najgorzej będzie w pracy poczujecie dyskomfort bo będziecie słyszeć za plecami plotki na wasz temat. 

  SKORPION                                                                                 

 Czas na decyzję wszelkiego rodzaju co dalej, zostać w pracy czy odejść, zamknąć firmę czy zaczekać, zakończyć związek czy trwać. Ci z Was, którzy wejrzą w swoje wnętrze i sami przed sobą odpowiedzą sobie na pytania podejmą właściwą decyzję i dadzą sobie szanse na prawdziwe życie,  takie które pozwala być sobą. Po za tym zdrowie w porządku lecz stres może również zrujnować i to. Decyzje należą do Was.

STRZELEC                                                                                  

 Bardzo udany miesiąc pod każdym względem,  w każdej dziedzinie będzie  tylko lepiej. Dobra praca, dobra współpraca, czas na rozpoczynanie nowych projektów wszystko będzie sprzyjać. W uczuciach temperatura nawet u wielu pójdzie w górę. Wolni mają w tym miesiącu znaleźć to czego szukają jedni miłości inni dobrej zabawy, więc marzec jest wasz.                      

 KOZIOROZEC                                                                              

Potrzebne zdecydowanie i to natychmiastowe podejmowanie decyzji  szczególnie w kwestiach finansowych. Nie bądźcie zachłanni,  bo może się tak zdarzyć ze będzie mniej i sprawy się opóźnią. np. w nowej pracy mało oferują ale prowizje mogą być tak wysokie, że aż sami się zdziwicie więc trzeba decydować szybko i na tak. W uczuciach wolni muszą być bardziej otwarci bo może przejść fajna znajomość bezpowrotnie.

WODNIK                                                                                   

Miesiąc będzie inny dla Panów i zupełnie inny dla Pań. Panowie mogą dokonać wszystkiego co zamierzą w pracy, w biznesie jak również w uczuciach nie będą kłótliwi, uparci ale wręcz przeciwnie bardzo ugodowi, tolerancyjni i osiągną zamierzony cel . Panie odwrotnie - będą czepiać się byle czego i tu wskazany umiar zwłaszcza w słowach, bo nie wszędzie będzie można odkręcić co się powie i z tego powodu mogą być problemy zwłaszcza w sprawach zawodowych. Zapanujcie nad emocjami.                       

 RYBY                                                                                         

 Karuzela u każdego co innego, - u jednych burzliwe chwile pójdą w zapomnienie zwłaszcza w partnerstwie ale również w pracy. Odetchniecie z ulgą po ciężkich zdarzeniach. U innych odwrotnie zacznie się prawie rewolucja i też wyłącznie w sprawach partnerskich. Kierujcie się prawdą i szczerością bo robicie krzywdę dla samych siebie, jeżeli coś Wam nie odpowiada to zakończcie farsę bo i tak coś wyjdzie na jaw a wtedy nie dość, że będzie koniec to jeszcze z wielkim niesmakiem. Wcześniej czy później wszystko co nie prawdziwe stanie się prawdą.

 

bok_prawy.jpg