HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

LIPIEC  2018

 

   BARAN
Dla większości czas świętowania, sprawy zawodowe układać się będą bardzo pomyślnie wszystko jasne i oczywiste żadnych zawirowań. Niestety małe grono Baranów przechodzić będzie lekkie trzęsienie ziemi, coś co było oczywiste nie doszło do skutku, lecz przy odrobinie cierpliwości sprawy mimo wszystko ułożą się po waszej myśli i jak pozostali odetchniecie z ulgą, ale tylko na chwilę bo trzeba będzie jeszcze popracować nad dalszym rozwojem zdarzeń. W uczuciach - dla par w związkach czas spokoju i podniesienia temperatury lecz w sposób  dojrzały. Wolni , zwłaszcza Panie - zalecana cierpliwość i nie łapcie wszystkiego  co się nadarzy,  omijacie szerokim łukiem Panów w związkach bo czeka Was wielkie rozczarowanie i strata czasu.

BYK                                                                                       Dla wielu lipiec będzie czasem wzmożonej pracy, nie ma mowy o odpoczynku czy urlopie, praca, praca i jeszcze raz praca lecz z bardzo korzystnym efektem finansowym. Będziecie z tego powodu lekko nie zadowoleni, ale coś za coś. W uczuciach niby wszystko dobrze, ale nie do końca i drogie Byki. Problem stwarzacie sobie sami. Musicie nauczyć cieszyć się z życia ,być mili dla Partnera a otrzymacie to samo. W innym razie niby w związku ale obok i bez satysfakcji. Jedynie wolni będą w dobrych nastrojach gotowi na miłosne podboje.

BLIŹNIĘTA                                                                                 W lipcu musicie zejść z piedestału i zauważyć że narobiliście wokół siebie dużo zamętu, jednocześnie niejednokrotnie mocno raniąc innych. Czas zrozumieć, że oprócz Was są na tej planecie inni ludzie, którzy cierpliwie pobłażali wasze zachowania - w pracy, w biznesie lub w związku. Ale miarka się przebrała i jeżeli w porę to zmienicie wszystko ułoży się jak trzeba,  w innym razie może być mało przyjemnie. Możecie stracić pracę. współpracę, kontrahentów lub Partnera. Musicie się nauczyć równowagi,  nie wpadać ze skrajności w skrajność. Wtedy  będzie bardzo dobrze pod każdym względem.

   RAK                                                                                         Drogie Raki czas przestać robić dobrą minę do złej gry. Jeżeli potrzebujecie wsparcia, pomocy czy zwyczajnie rady to nie bójcie się prosić bo znajdziecie sprzymierzeńców. U większości zawodowo stabilnie i spokojnie. Poszukujący pracy znajdą tylko nie trzeba się poddawać może niektóre drzwi będą zamknięte, ale będzie mnóstwo otwartych, więc śmiało do dzieła. W uczuciach u bardzo wielu czas na porządki, nie tkwijcie w czymś tylko dla wygody bo stracicie okazję na prawdziwą miłość. Trzeba odwagi, ale gdy chce się czegoś prawdziwego to trzeba podjąć decyzję. Wolni będą bardzo romantycznie nastawieni do miłości i wielu z Was zakocha się na zabój.

    LEW                                                                                     Ciężki czas o tyle, że nie potraficie podjąć konkretnych decyzji. Zawodowo wielu z Was jest w spółkach i to Was uwiera. Czas na decyzje i podjęcie kroków np. sprzedaż biznesu bo dalsza współpraca będzie coraz gorsza i funkcjonowanie wspólne może być nie do zniesienia. Na etatach spokojnie i nie ma się czym martwić. W uczuciach u każdego coś innego, ale tu też trzeba będzie podjąć  decyzję. Jedni nie śpią po nocach myśląc o kimś i brak im odwagi ruszyć do boju, przecież jesteście Lwami więc dość już czajenia się, czas zagrać w otwarte karty, wtedy zaczniecie oddychać pełną piersią. Inni chcą coś zakończyć i tu też trzeba działać konkretnie,  przecież chodzi o Wasze szczęście. Wolni będą korzystać z życia nie myśląc o stałości.

PANNA                                                                                         Już dawno nie mieliście tak udanego czasu jak teraz. Wspaniale zaczynają wam się układać wszelkie sprawy zawodowe, zaczniecie czuć się dowartościowani i docenieni przez innych. Szykują się premie dla tych co na etatach. W biznesie wreszcie zacznie spływać niezła gotówka. Szukający otrzymają zadowalające etaty. Po prostu Wasz czas. W uczuciach co niektórzy powinni popatrzeć na Partnera  z dystansu, bo coś nie jest tak jak trzeba, widać osoby trzecie. Pozostali bez zawirowań. Wolni będą się deklarować do wejścia w związki. Chęć bliskości przeważy nad wolnością, ale musicie dobrze rozważyć za i przeciw, bo co niektórzy dadzą się zwieść.

WAGA                                                                                   Wagi w tym miesiącu będą bardzo roztargnione, wskazane trzymanie emocji na wodzy, bo możecie coś przegapić, coś źle przeczytać. Musicie się wyciszyć i złapać równowagę między duchem a ciałem bo możecie czegoś bardzo żałować. Może przez Wasz błąd firma nie podpisze efektywnego kontraktu, lub Wam ucieknie bardzo owocna współpraca, lub możecie być zwolnieni z pracy. Zalecany spokój i opanowanie. W uczuciach też kołyszecie się na szali zdarzeń, mimo że pragniecie prawdziwego uczucia i związku to uczestniczycie w schadzkach, romansach i nie wiecie co zrobić. Trzeba to zakończyć odpocząć oczyszczając energię i wejść w to czego tak naprawdę chcecie, bo świat chce Wam to dać, trzeba tylko umieć wziąć.

SKORPION                                                                                 Miesiąc decyzji zawodowych, teraz podjęte będą Was cieszyć w przyszłości. Uwiera Was spółka - trzeba podjąć kroki jej zakończenia, nie odpowiada praca - trzeba szukać innej. Czas sprzyja odważnym. Ci co się skryją będą zazdrościć innym i czas zmian przesunie się, a jest to odpowiedni moment na odpowiednie decyzje .Co niektórzy będą świętować bo na horyzoncie widać duże pieniądze lecz zastanówcie się co z nimi zrobić. Nie bądźcie zbyt rozrzutni , zwłaszcza jeżeli chodzi o Partnera , bo możecie się przeliczyć. W związkach nie musicie się martwić tak jak kochacie tak samo jesteście kochani. Wolni, mający obiekt zainteresowań muszą odważnie to wyznać bo czas może pracować na waszą niekorzyść -- kuj żelazo póki gorące.

STRZELEC                                                                                   Zawodowo bardzo dobry miesiąc zwłaszcza we własnym biznesie, nowe umowy, korzystne kontrakty ,bardzo dobra współpraca. Na etatach dla wielu awanse, nagrody, wyróżnienia, premie a przede wszystkim zadowolenie, że zostaliście docenieni za wysiłek włożony w pracę. Szukający mogą mieć w tym miesiącu utrudnienie. Nie zrażajcie się tylko wytrwale zmierzajcie w obranym kierunku, może nie znajdziecie, ale dotrze do Was przy okazji wiele ciekawych informacji, z których skorzystacie. Może doszkolicie się w czymś - jakiś kurs - i przygotujecie się lepiej. W uczuciach niby dobrze, niby źle, większość musi dokładnie przyjrzeć się Partnerowi - czy to jest miłość, czy ktoś jest prawdziwy, czy coś mu zwyczajnie pasuje. Wolni będą w ferworze zabaw i uniesień i zapamiętają ten czas na długo.

KOZIOROZEC                                                                           Sprawy zawodowe będą układać się bardzo  dobrze, nie grozi Wam nic z żadnej strony - to dla tych co mają własne biznesy. Na etatach może być trzęsienie ziemi, wielu będzie zaskoczonych z decyzji odgórnych, może to być ostatni miesiąc pracy. Wiadomość  o zwolnieniach spadnie  jak grom z jasnego nieba. W uczuciach i stosunkach międzyludzkich musicie być bardziej delikatni i taktowni żeby nikogo nie urazić bo zostanie niesmak. U większości rozgrzeje sie atmosfera aż do wrzenia, wspaniały czas dla nowych  znajomości i tych z krótkim stażem. Miesiąc ogólnie bardzo szybko upłynie w miłej i przyjemnej atmosferze.

WODNIK                                                                                Tempo pracy ulegnie lekkiemu wyciszeniu, zwolnicie tempo i na spokojnie wielu z Was będzie przygotowywać się do nowych zadań. Zapracowani będą Ci co maja własne biznesy w branży handlowej-  tu odpoczynku nie będzie. Bardzo dobry moment dla poszukujących pracy. Pierwsze wejście, pierwsza rozmowa - i jest praca. W uczuciach różnie - raz dobrze a już za chwilę burza z piorunami. Dla wielu związków z długim stażem czas na zastanowienie czy to ma sens bo już jest rutyna a za chwilę będzie całkowity brak zainteresowania drugą osobą. Wolni z wielkim zapałem wyruszą na łowy i będą one bardzo owocne.  Dla wielu będzie to miłość  życia. Bardzo ciekawy i urozmaicony cały miesiąc.

RYBY                                                                                    Miesiąc tryumfu wręcz, wszystko będzie się spełniać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, będziecie z niedowierzaniem brać to co da Wam los. Sukces w biznesie, nowa dobrze płatna praca, nowe intratne zlecenia, pochwały, nagrody-- czas obfitości. W uczuciach zadowolenie, uwierzycie, że jesteście chcianym, kochanym. Wiele z Was zwłaszcza Panie będą proszone o rękę. Okres zmagania się i szarpaniny z wieloma sprawami minął bezpowrotnie i czeka Was czas spokoju i zadowolenia, ale trzeba wyciągnąć wiele wniosków żeby nie popełnić minionych błędów.

 

   BARAN
Dla większości czas świętowania, sprawy zawodowe układać się będą bardzo pomyślnie wszystko jasne i oczywiste żadnych zawirowań. Niestety małe grono Baranów przechodzić będzie lekkie trzęsienie ziemi, coś co było oczywiste nie doszło do skutku, lecz przy odrobinie cierpliwości sprawy mimo wszystko ułożą się po waszej myśli i jak pozostali odetchniecie z ulgą, ale tylko na chwilę bo trzeba będzie jeszcze popracować nad dalszym rozwojem zdarzeń. W uczuciach - dla par w związkach czas spokoju i podniesienia temperatury lecz w sposób  dojrzały. Wolni , zwłaszcza Panie - zalecana cierpliwość i nie łapcie wszystkiego  co się nadarzy,  omijacie szerokim łukiem Panów w związkach bo czeka Was wielkie rozczarowanie i strata czasu.

BYK                                                                                       Dla wielu lipiec będzie czasem wzmożonej pracy, nie ma mowy o odpoczynku czy urlopie, praca, praca i jeszcze raz praca lecz z bardzo korzystnym efektem finansowym. Będziecie z tego powodu lekko nie zadowoleni, ale coś za coś. W uczuciach niby wszystko dobrze, ale nie do końca i drogie Byki. Problem stwarzacie sobie sami. Musicie nauczyć cieszyć się z życia ,być mili dla Partnera a otrzymacie to samo. W innym razie niby w związku ale obok i bez satysfakcji. Jedynie wolni będą w dobrych nastrojach gotowi na miłosne podboje.

BLIŹNIĘTA                                                                                 W lipcu musicie zejść z piedestału i zauważyć że narobiliście wokół siebie dużo zamętu, jednocześnie niejednokrotnie mocno raniąc innych. Czas zrozumieć, że oprócz Was są na tej planecie inni ludzie, którzy cierpliwie pobłażali wasze zachowania - w pracy, w biznesie lub w związku. Ale miarka się przebrała i jeżeli w porę to zmienicie wszystko ułoży się jak trzeba,  w innym razie może być mało przyjemnie. Możecie stracić pracę. współpracę, kontrahentów lub Partnera. Musicie się nauczyć równowagi,  nie wpadać ze skrajności w skrajność. Wtedy  będzie bardzo dobrze pod każdym względem.

   RAK                                                                                         Drogie Raki czas przestać robić dobrą minę do złej gry. Jeżeli potrzebujecie wsparcia, pomocy czy zwyczajnie rady to nie bójcie się prosić bo znajdziecie sprzymierzeńców. U większości zawodowo stabilnie i spokojnie. Poszukujący pracy znajdą tylko nie trzeba się poddawać może niektóre drzwi będą zamknięte, ale będzie mnóstwo otwartych, więc śmiało do dzieła. W uczuciach u bardzo wielu czas na porządki, nie tkwijcie w czymś tylko dla wygody bo stracicie okazję na prawdziwą miłość. Trzeba odwagi, ale gdy chce się czegoś prawdziwego to trzeba podjąć decyzję. Wolni będą bardzo romantycznie nastawieni do miłości i wielu z Was zakocha się na zabój.

    LEW                                                                                     Ciężki czas o tyle, że nie potraficie podjąć konkretnych decyzji. Zawodowo wielu z Was jest w spółkach i to Was uwiera. Czas na decyzje i podjęcie kroków np. sprzedaż biznesu bo dalsza współpraca będzie coraz gorsza i funkcjonowanie wspólne może być nie do zniesienia. Na etatach spokojnie i nie ma się czym martwić. W uczuciach u każdego coś innego, ale tu też trzeba będzie podjąć  decyzję. Jedni nie śpią po nocach myśląc o kimś i brak im odwagi ruszyć do boju, przecież jesteście Lwami więc dość już czajenia się, czas zagrać w otwarte karty, wtedy zaczniecie oddychać pełną piersią. Inni chcą coś zakończyć i tu też trzeba działać konkretnie,  przecież chodzi o Wasze szczęście. Wolni będą korzystać z życia nie myśląc o stałości.

PANNA                                                                                         Już dawno nie mieliście tak udanego czasu jak teraz. Wspaniale zaczynają wam się układać wszelkie sprawy zawodowe, zaczniecie czuć się dowartościowani i docenieni przez innych. Szykują się premie dla tych co na etatach. W biznesie wreszcie zacznie spływać niezła gotówka. Szukający otrzymają zadowalające etaty. Po prostu Wasz czas. W uczuciach co niektórzy powinni popatrzeć na Partnera  z dystansu, bo coś nie jest tak jak trzeba, widać osoby trzecie. Pozostali bez zawirowań. Wolni będą się deklarować do wejścia w związki. Chęć bliskości przeważy nad wolnością, ale musicie dobrze rozważyć za i przeciw, bo co niektórzy dadzą się zwieść.

WAGA                                                                                   Wagi w tym miesiącu będą bardzo roztargnione, wskazane trzymanie emocji na wodzy, bo możecie coś przegapić, coś źle przeczytać. Musicie się wyciszyć i złapać równowagę między duchem a ciałem bo możecie czegoś bardzo żałować. Może przez Wasz błąd firma nie podpisze efektywnego kontraktu, lub Wam ucieknie bardzo owocna współpraca, lub możecie być zwolnieni z pracy. Zalecany spokój i opanowanie. W uczuciach też kołyszecie się na szali zdarzeń, mimo że pragniecie prawdziwego uczucia i związku to uczestniczycie w schadzkach, romansach i nie wiecie co zrobić. Trzeba to zakończyć odpocząć oczyszczając energię i wejść w to czego tak naprawdę chcecie, bo świat chce Wam to dać, trzeba tylko umieć wziąć.

SKORPION                                                                                 Miesiąc decyzji zawodowych, teraz podjęte będą Was cieszyć w przyszłości. Uwiera Was spółka - trzeba podjąć kroki jej zakończenia, nie odpowiada praca - trzeba szukać innej. Czas sprzyja odważnym. Ci co się skryją będą zazdrościć innym i czas zmian przesunie się, a jest to odpowiedni moment na odpowiednie decyzje .Co niektórzy będą świętować bo na horyzoncie widać duże pieniądze lecz zastanówcie się co z nimi zrobić. Nie bądźcie zbyt rozrzutni , zwłaszcza jeżeli chodzi o Partnera , bo możecie się przeliczyć. W związkach nie musicie się martwić tak jak kochacie tak samo jesteście kochani. Wolni, mający obiekt zainteresowań muszą odważnie to wyznać bo czas może pracować na waszą niekorzyść -- kuj żelazo póki gorące.

STRZELEC                                                                                   Zawodowo bardzo dobry miesiąc zwłaszcza we własnym biznesie, nowe umowy, korzystne kontrakty ,bardzo dobra współpraca. Na etatach dla wielu awanse, nagrody, wyróżnienia, premie a przede wszystkim zadowolenie, że zostaliście docenieni za wysiłek włożony w pracę. Szukający mogą mieć w tym miesiącu utrudnienie. Nie zrażajcie się tylko wytrwale zmierzajcie w obranym kierunku, może nie znajdziecie, ale dotrze do Was przy okazji wiele ciekawych informacji, z których skorzystacie. Może doszkolicie się w czymś - jakiś kurs - i przygotujecie się lepiej. W uczuciach niby dobrze, niby źle, większość musi dokładnie przyjrzeć się Partnerowi - czy to jest miłość, czy ktoś jest prawdziwy, czy coś mu zwyczajnie pasuje. Wolni będą w ferworze zabaw i uniesień i zapamiętają ten czas na długo.

KOZIOROZEC                                                                           Sprawy zawodowe będą układać się bardzo  dobrze, nie grozi Wam nic z żadnej strony - to dla tych co mają własne biznesy. Na etatach może być trzęsienie ziemi, wielu będzie zaskoczonych z decyzji odgórnych, może to być ostatni miesiąc pracy. Wiadomość  o zwolnieniach spadnie  jak grom z jasnego nieba. W uczuciach i stosunkach międzyludzkich musicie być bardziej delikatni i taktowni żeby nikogo nie urazić bo zostanie niesmak. U większości rozgrzeje sie atmosfera aż do wrzenia, wspaniały czas dla nowych  znajomości i tych z krótkim stażem. Miesiąc ogólnie bardzo szybko upłynie w miłej i przyjemnej atmosferze.

WODNIK                                                                                Tempo pracy ulegnie lekkiemu wyciszeniu, zwolnicie tempo i na spokojnie wielu z Was będzie przygotowywać się do nowych zadań. Zapracowani będą Ci co maja własne biznesy w branży handlowej-  tu odpoczynku nie będzie. Bardzo dobry moment dla poszukujących pracy. Pierwsze wejście, pierwsza rozmowa - i jest praca. W uczuciach różnie - raz dobrze a już za chwilę burza z piorunami. Dla wielu związków z długim stażem czas na zastanowienie czy to ma sens bo już jest rutyna a za chwilę będzie całkowity brak zainteresowania drugą osobą. Wolni z wielkim zapałem wyruszą na łowy i będą one bardzo owocne.  Dla wielu będzie to miłość  życia. Bardzo ciekawy i urozmaicony cały miesiąc.

RYBY                                                                                    Miesiąc tryumfu wręcz, wszystko będzie się spełniać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, będziecie z niedowierzaniem brać to co da Wam los. Sukces w biznesie, nowa dobrze płatna praca, nowe intratne zlecenia, pochwały, nagrody-- czas obfitości. W uczuciach zadowolenie, uwierzycie, że jesteście chcianym, kochanym. Wiele z Was zwłaszcza Panie będą proszone o rękę. Okres zmagania się i szarpaniny z wieloma sprawami minął bezpowrotnie i czeka Was czas spokoju i zadowolenia, ale trzeba wyciągnąć wiele wniosków żeby nie popełnić minionych błędów.

 

bok_prawy.jpg