HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

MARZEC    2018

                                                                                                                 

                                                     

   BARAN     

 Miesiąc pomyślny lecz wymagający dopięcia spraw na ostatni guzik. Dla wielu będzie już oczywiste w kwestiach zawodowych co mają w ręku i o co należy zadbać. Inni konsekwentnie muszą iść w obranym kierunku i pod żadnym względem nie można zboczyć z drogi. Tylko w ten sposób dojdziecie do celu. Jeżeli cos się opóźni, a trzeba dotrzymać terminu musicie dyplomatycznie improwizować bo czeka Was upragnione zakończenie spraw oczywiście pomyślnie. W uczuciach tylko szczerość doprowadzi do samozadowolenia bez względu, czy chcecie być z Osobą z którą byliście dość długo czy już nie. Musicie zachować się dojrzale i określić swoje stanowisko nie oszukując i nie dając złudnej nadziei. Wolni będą w ferworze dobrego nastroju co przysporzy mnóstwo nowych znajomości, ale to jeszcze nie czas na miłość.

     BYK                                                                                        Zawodowo bardzo dobry czas dla szukających pracy. Wiele ciekawych ofert - będzie w czym wybierać i musicie wykorzystać  ten czas pokonując własne zniechęcenie i lekkie lenistwo. W biznesach nie ociągajcie się w decyzjach tylko łapcie okazje za rogi bo to będą strzały w dziesiątkę i dobre profity na przyszłość. W uczuciach sami sobie szkodzicie, macie wizje, wyobrażenia o związku,  o miłości ale nie potraficie przelać tego w czyn. Więcej radości ,uśmiechu i uprzejmości w stronę drugiej Osoby wniesie w Wasze życie miłosne powiew czegoś wspaniałego. Wolni będą krążyć, patrzeć i tak zleci cały miesiąc bez efektu, ale też możecie to zmienić wprowadzając się w stan radości i wszystko będzie wyglądać inaczej.

   BLIŹNIETA                                                                               Wiele, a nawet wszystko będzie zależeć od Was to tak jak byście stali się na chwilę panami  życia. Będzie mnóstwo okazji, propozycji i jeżeli będzie się Wam chciało chcieć załatwicie wszystko w pięć minut i z super efektem. Dotyczy to biznesu jak również  etatu. Jeżeli nie będziecie wymyślać sobie przeszkód to jest Wasz wspaniały miesiąc.  W uczuciach u jednych deklaracje związków, ślubu a u innych całkowita wolność i branie życia pełnymi garściami lecz i jedni i drudzy będą w swoim żywiole. Ciekawy i bardzo łaskawy miesiąc w każdej dziedzinie i trzeba to wykorzystać.

RAK                                                                                           Ciężki miesiąc. Nie doceniliście czegoś co było Wam dane w zeszłym miesiącu i teraz, w marcu znajdziecie się w punkcie wyjścia. Niestety nie będziecie już mogli liczyć na czyjąś pomoc bo zawiedliście. U pozostałych zawodowo bez zmian. Poszukujący pracy mają szanse znaleźć dobrą ofertę, ale trzeba się do tego bardzo dobrze przygotować bo Osoba rekrutująca będzie bardzo wymagająca. W uczuciach karuzela u każdego cos innego. Będą nowe miłości, zdrady, rozstania. W każdym bądź razie co by się nie wydarzyło doprowadzi do rozwiązania,  bo pewne rzeczy staną się same. Ktoś kto chciał zakończyć związek a nie potrafił zostanie nakryty na zdradzie i koniec nastąpi sam i tak będzie się  samo działo.

                                                      LEW                                                                                         Osoby prowadzące własne biznesy będą w fazie przemyśleń. Będą żałować czegoś np, że mogły cos sprzedać, ale trzymały się ceny lub nie weszły we współpracę i niech to będzie lekcja na przyszłość. Bo w tym miesiącu bo nadarzy się dobra okazja. Na etatach spokojnie, a szukający pracy niech ten miesiąc przeznaczą na zastanowienie się co chcą robić żeby nie żałować. W uczuciach zalecana jest rozwaga, żeby nie przeholować na żadną stronę czyli nie być  zbyt wylewnym jak również zbyt obojętnym. W tym miesiącu musicie być dyplomatyczni .

PANNA                                                                                   Spokojnie tylko dla Osób na etatach. W biznesie trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i kalkulować wszystko dwa razy przyjmując średni przelicznik sukcesu. Bardziej stawiać na niżej niż wyżej i jest szansa na rozwój. Niektórym z Was wiele spraw szło źle ale to nie znaczy że teraz sie nie uda. Uda się,  tylko rozważnie i z odwagą ruszajcie od nowa, nie słuchajcie niczyich rad bo mogą Was zniechęcić. Musicie ruszyć lecz z dobrym planem. W uczuciach różnie. Większość jest w związkach,  bo jest,  lecz trudno to nazwać i. Potrzebne są zdrowe, odważne decyzje i odpowiedź  na pytanie czy jestem szczęśliwa-szczęśliwy. Wolni mają dobry czas na nowe znajomości więc  do dzieła.

  WAGA                                                                                       Zawodowo - w biznesach czy na etatach wiele zawirowań. Może się okazać że już macie dość i pracy i biznesu, a skoro taka myśl się pojawi to jest sygnał do zmian i trzeba podjąć decyzję i wprowadzić w czyn. Jest to dobry czas na budowanie fundamentu pod coś nowego. Dla szukających marzec będzie przychylny i dla wielu okaże się bardzo szczęśliwy. W uczuciach czas na zastanowienie zwłaszcza dla tych romansujących. Odpowiedzcie sobie szczerze na pytanie, co mi to daje i odpowiedź  będzie że nic,  oprócz rozgoryczenia. Miał to być tylko  romans a Wy już się zakochaliście i zaczyna się rozpacz, a przecież to Wy decydujecie o swoim życiu więc zadecydujcie.

  SKORPION                                                                                      Zawodowo, finansowo - stabilnie a co niektórzy będą się cieszyć z przypływu gotówki. Może coś sprzedacie, może podwyżka lub awans w pracy. Miesiąc  obdaruje Was pod tym względem hojnie. W uczuciach dziwnie i bez zadowolenia -jedni są mało wylewni w stosunku do Partnera  co wprowadza stan niepewności  i wydawać się może, że jest się nie kochanym. Inni poszli na początku z wielkim oddaniem a teraz już nie mają siły tego udźwignąć.  Dotarło, że są dawcami, a Partner/ka biorcą i są rozgoryczeni. W tym miesiącu czas na mocne cięcia i szczere rozmowy bo na przyszłość nie wróży to dobrze, ale jeszcze jest chwila na zmiany.

  STRZELEC                                                                                   Miesiąc w rozbieganiu, trzeba być tu ,trzeba być tam - ciągle coś,  ciągle gdzieś,  lecz będziecie gonić po coś konkretnego i okaże się,  że warto było się zmęczyć. Powrócą sprawy niezałatwione, które teraz ujrzą pozytywne rozwiązanie i będziecie mile zaskoczeni, że jednak się udało. Zawodowo wiele spraw ruszy z miejsca,  zacznie działać wszystko tak jak byście chcieli. Poszukujący pracy muszą poczekać do przyszłego miesiąca ,lecz w tym trzeba już sie uruchomić. W uczuciach może być trochę zawirowań, bo wątki miłosne będą się przeplatać z innymi i będzie to czas prawdy, co do intencji drugiej strony. Wolni podbiją nie jedno serce i możliwe zakochania od pierwszego wejrzenia.

KOZIOROZEC                                                                                  Powoli ruszą się sprawy biznesowe, które zwolniły lekko tempo. Wszystko zacznie kręcić się jak trzeba, we właściwym kierunku, co gwarantuje stabilność finansową. Osoby planujące otwarcie własnego biznesu mogą śmiało ruszać z pomysłem bo to odpowiedni czas i pora. Poszukujący pracy również mają duże szanse na szybkie zatrudnienie. W uczuciach, dla wielu dawno upragnione i wyczekiwane spełnienie. Już wiecie, że to ta odpowiednia Osoba, z którą chcecie spędzić życie. Dużo deklaracji wspólne zamieszkanie oraz śluby. Wolni też znajdą to coś czego szukają.

WODNIK                                                                                         Miesiąc napięć, emocji, nerwów, zwłaszcza w biznesie. Coś, co było oczywiste może się przesunąć lub trzeba jeszcze coś spełnić, ale spokojnie, wszystko powoli wróci do końca miesiąca do normy i trzeba podejść do tego ze spokojem. Na etatach możliwe zwolnienia, musicie rozejrzeć się za czymś nowym, tak  na wszelki wypadek, bo to jest ogólnie dobry czas na nowe. W uczuciach, zwłaszcza dla wolnych przyjdzie czas żałowania czegoś z przeszłości - i może nawet zechcecie się odezwać i umówić na kawę żeby zrobić rozeznanie. Wolni będą raczej w ferworze uwodzenia, flirtowania niż szukania stałego związku.

   RYBY                                                                                          Wszystko od nowa, wszystko na nowo i trzeba być decyzyjnym. Zawodowo szukajcie indywidualnych  rozwiązań, jeżeli pójdziecie na łatwiznę i skorzystacie z czyjeś pomocy będziecie gorzko tego żałować. Zacznijcie myśleć o sobie i żyć niezależnym od nikogo własnym życiem. Wszystko to,  co teraz się zadzieje,  da Wam wielkie zadowolenie w niedalekiej przyszłości. Tylko pamiętajcie,  że Wy jesteście najważniejsi dla siebie a ktoś inny jest ważny lecz nie najważniejszy. W uczuciach podobnie -  czas na remanent  -czy to jest to, czy daje mi to szczęście i nie bójcie się zmienić zdania , bo to przecież wasze życie. Trzeba szczerze powiedzieć drugiej stronie i nie trzymać jej w iluzji.

bok_prawy.jpg