HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

K W I E C I E Ń  2019

 

         BARAN                                                                                        W kwestiach finansowych bardzo dobry miesiąc tak na etatach jak również we własnych biznesach. Jedyne co Wam będzie dokuczać to brak zdecydowania co zrobić i tu wskazany spokój i podjecie decyzji  świadomie nie pod wpływem impulsu. W związkach ze stażem u wielu będą mieć miejsce zaręczyny, deklaracje. Wolni musza uważać  na nowo poznane osoby,  zwłaszcza Panie,  bo to co uznają  za wielką  miłość  dla drugiej strony będzie to tylko przelotny romans , czas na prawdziwą miłość  przyjdzie później.

BYK                                                                                           Bardzo nerwowy miesiąc, każdy będzie miał swój powód i tak ogólnie to sami będziecie tworzyć sobie problemy.  A  wystarczy na sprawy spojrzeć inaczej i podzielić na te, na które mamy wpływ, i te na które wpływu nie mamy. Zacznijcie żyć swoim życiem i pozwólcie żyć innym tak jak chcą. Te zachowania przełożą się na życie osobiste.  Trudno będzie w tym miesiącu o miłe chwile. Musicie wprowadzić się w stan samozadowolenia,  bo nie ma powodów  żeby produkować sobie niepotrzebny stres.

BLIŹNIĘTA                                                                                  Bardzo zróżnicowany miesiąc, dla osób po 40-tce będzie to czas zapłaty za dotychczasowe dokonania i dla wielu to nie będzie miła zaplata, ale macie wpływ na swoje postępki i czas żeby wiele rzeczy naprawić i z wielu się wycofać. Pozostali będą w świetnych nastrojach bo wszystko i wszyscy dookoła będą działać na Wasza korzyść.  Dobra praca, zdane egzaminy, nowe znajomości intratna współpraca, otwarte drzwi w każdej dziedzinie trzeba tylko wejść.

RAK                                                                                            Miesiąc nowych możliwości, ale dużo a nawet wszystko będzie zależeć od Was, czy chcecie, czy wytrwacie. Dobry czas na poszukiwanie pracy na zawieranie umów i tu jeżeli nie będziecie chcieć więcej niż oferent zaoferuje wszystko później okaże się bardzo korzystne lecz jeżeli otrzymując palec będziecie chcieć cala dłoń zostaniecie tam gdzie jesteście. Dotyczy to zarówno kwestii  zawodowych jak również osobistych, odrzucie czupurność  i okażcie dużo pokory i wdzięczności, a wszystko ułoży się pomyślnie.

LEW

W kwestiach zawodowo-finansowych bardzo dobrze a co u niektórych rewelacyjnie. Jeżeli chodzi o sprawy osobiste to marmolada - jesteście z kimś w związku, ale sami nie wiecie po co. Czy jesteście szczęśliwi, czy to pewnego rodzaju wygoda, przyzwyczajenie, a wystarczy porozmawiać z samym sobą i odpowiedź będzie oczywista. Inni tkwią w romansach które niczego nie wnoszą w wasze życie. Jedynie typowi single zaliczą ten miesiąc do bardzo udanych ponieważ są sobą i nazywają rzeczy po imieniu nikogo nie oszukując.

PANNA                                                                                         Miesiąc upłynie niepostrzeżenie, dużo ruchu, dużo pracy. Jedni bo ruch w biznesie inni bo szef da dodatkowa prace jeszcze inni będą biegać szukając pracy i w takim wydaniu upłynie czas kwietnia. W sprawach uczuciowych podobnie, niby jesteśmy z kimś  lecz to nie to czyli będziecie szukać , rozglądać się dookoła i jeżeli pojawi się odpowiednia osoba, a u wielu tak będzie, to wejdziecie w nowe relacje. W stałych związkach też jest potrzebny ruch bo zrobił się zastój i wkrada się rutyna, a to nie jest dobry znak.

WAGA                                                                                         Czas się zatrzymać na chwile i przestać gonić. Ciągle się spieszycie,  tysiąc spraw na raz i tu może odbić się na waszym zdrowiu. Postarajcie się wyciszyć i zacząć żyć inaczej. W biznesie wydajcie polecenia - co kto ma robić -  a Wy zwyczajnie odpocznijcie. Na etatach weźcie wolne bo już chyba wiecie że za nadgorliwość medali nie dają i róbcie tyle ile trzeba i nic więcej. W uczuciach wolni maja szanse na fajne znajomości i świetną zabawę.

SKORPION                                                                                  W finansach stabilnie,  dobrze u niektórych zwyżka ,może premia lub podniesienie  wynagrodzenia, możliwe awanse. Poszukujący pracy - może pod koniec miesiąca znajda to czego szukają. Nie bieżcie  pierwszej lepszej oferty,  tylko wytrwale dążcie do tego czego chcecie. W uczuciach czas decyzji, wiele związków się rozpadnie i wręcz wskazane żeby się rozstać bo już nic z tego nie wynika i nie wyniknie ale to wasze życie i wasze decyzje. Wolni będą w ferworze nawiązywania znajomości i co niektórzy zostaną w tym na dłużej.

STRZELEC                                                                                   U jednych bardzo dobrze pod każdym względem tak zawodowym jak również osobistym, lecz u innych czas na zastanowienie się, lecz takie realne, czy to co robię  lub czy to z kim jestem to jest TO,  czy wmawiam sobie ze to jest to .Im wcześniej zakończycie niesatysfakcjonującą prace lub związek,  w którym tak naprawdę jesteście tylko wy, tym prędzej dacie sobie szanse na prawdziwe zdarzenia - nie iluzje. Wolni będą bardziej nastawieni w tym miesiącu na sprawy zawodowe niż osobiste więc jakichś wielkich uniesień nie będzie ale ogólnie  - miło.

KOZIOROZEC                                                                              Nie szukajcie dziury w całym, nie czepiajcie się szczegółów, nie bądźcie zbyt surowi zwłaszcza dla Pracowników,  bo możecie mieć problem gdy  się zwolnią. Gdy z kolei jesteście pracownikiem to zachowajcie umiar w wypowiedziach bo ktoś doniesie do Szefa i pożegnacie się z pracą. W uczuciach też  wskazany takt,  bo czasami jedno za dużo powiedziane słowo może zmienić relacje lub ją zakończyć. Więcej uśmiechu i unikniecie nieprzyjemnych zdarzeń , których możecie żałować.

WODNIK                                                                                     Bardzo dobry miesiąc w sferze handlu, czyli albo dobrze możecie coś sprzedać albo bardzo dobrze po atrakcyjnej cenie kupić. To miesiąc ruchu dla Wodników.  To co się wlokło nie wychodziło bo  były przeszkody w tym miesiącu w końcu ruszy. W związkach stałych potrzeba świeżego powietrza bo zaczyna wpadać nuda.  Jeśli myślicie o szukaniu przygód - to rada - zastanówcie się czy warto. Owszem,  u niektórych nic już nie ma od dawna lecz u większości jest bardzo dobrze i szkoda by było zniszczyć cos tak wyjątkowego.

RYBY                                                                                          U każdego będzie inna historia, jedni wreszcie po długim czasie stresu odetchną z ulga i zobaczą wiele spraw w innym, lepszym świetle. To co spędzało sen z powiek okaże się najlepszym co mogło Was spotkać.  Wszystko ruszy do przodu . U innych będzie się działo niekorzystnie, a to dlatego że wiele spraw wyjdzie na jaw, może robiliście będąc na etatach "fuchy" i Pracodawca się dowie, może podebraliście  Klientów bo otwieracie swój biznes i również będą nieprzyjemności lub oszukujecie Partnerkę/a, więc nie będzie miło.