RUNY - alfabet runiczny to alfabet używany do zapisu przez ludy germańskie (tzw. alfabet fuþark). Niekiedy nazwę "runy" odnosi się także do systemów piśmienniczych stosowanych przez ludy tureckie (tzw. alfabet orchoński) oraz Madziarów (Węgrów) (tzw. rowasz). Używany również w obrzędach magicznych. Staronordyckie słowo *run oznacza 'tajemnicę', 'sekret'. Można powiedzieć, że runy to takie znaki, które w specyficzny sposób na nas oddziałują. np. leczą nas, wzmacniają nasze siły itd. Dziś runy stosuje się także do wróżenia . Są bardzo silne, a zabawa z nimi może skończyć się nieszczęśliwie. Należy traktować je z szacunkiem. Runy to bardzo ciekawe i potężne zjawisko. Każda runa ma swoje ogromne znaczenie i moc. Runy są darem boskim, to prawdziwy magiczny alfabet. Historia pisma runicznego pełna jest magii i piękna. Według skandynawskich wierzeń to jeden z najważniejszych prezentów, jakie dał ludziom wielki bóg Odyn, który władał ludźmi, bogami i duszami poległych w boju wojowników. Pragnął mądrości i wiedzy. Pewnego dnia udał się pod Święty Yggdrasil, drzewo życia, które utrzymywało świat w jedności. Tam postanowił poświęcić samego siebie dla wiedzy i powiesił się na jednym z konarów. Jak głosi tradycja staroislandzka, przez 9 dni wisiał Odyn przebity własną włócznią. Był na granicy życia i śmierci, gdy zobaczył na dole, w korzeniach drzewa- a może i w głębi siebie -runy. Wygrał sam ze sobą. Najpotężniejsze zaklęcia magiczne, mowę run Odyn ofiarował bogom i ludziom, by wiedzieli, jak żyć i postępować. Mówią też sagi, że wiedzę o niektórych zaklęciach zachował dla siebie.

Runistka Oliwia

Z wykształcenia pedagog, trener pasjonatka psychologii, podróży i Run. Runy wkroczyły w jej życie ponad 20 lat temu i od tego czasu towarzyszą jej w życiu, pomagają w codziennych sytuacjach ale również często wskazują jakiego wyboru powinna dokonać, co jest lepsze dla niej. Na początku swojej runicznej drogi nie myślała, że będzie się dzielić z innymi swoją runiczną wiedzą, że będzie pomagać innym osobom. Jednak jak inaczej mógł los poprowadzić duszę, której numerologiczna droga usiana jest 11 i 9? Okazało się, że Runy dają jej głęboki wgląd w drugą osobę, dają wskazówki, opowiadają przyszłość ale również podpowiadają z jaką energią runiczną w danym momencie klient powinien pracować. I ta niezaplanowana i nieoczekiwana ścieżka runiczna poprowadziła Oliwię prosto do ezoterycznych telewizji, z których to Państwo możecie znać tą ciepłą i sympatyczną osobę. Przeprowadziła tam tysiące rozmów z Państwem a wśród nich była jedna Pani w bardzo podbramkowej sytuacji. Szukała pomocy wszędzie i trafiła do Oliwii. Chodziło o paszport dla dziecka, aby córka mogła wyjechać na bardzo ważny turniej. W ostatniej chwili okazało się, że stary paszport stracił ważność, a na otrzymanie nowego klientka miała 7 dni. Ustawowo ten czas jest o wiele dłuższy, a któż z nas nie zna urzędów i czasochłonności załatwianych spraw? Trzeba było wówczas bardzo mocno zadziałać. Runy konsekwentnie pokazywały Sowillo – znaczy że ma się udać. Na wszystkich pismach do urzędu klientka umieszczała konkretne znaki runiczne podane przez Oliwię, tak aby sprawa zakończyła się pomyślnie. I wiecie Państwo…… tak się zakończyła J. Córka paszport otrzymała chwilę przed wyjazdem. Nastąpiło Sowillo – sukces i podróż dziecka w świat. Przykładów pomocy Run w życiu klientów Oliwii można wiele przytoczyć. Pomagają w różnych sprawach, takich codziennych życiowych, w zdrowiu, ochronie czy pobudzeniu konkretnych cech i zachowań potrzebnych klientowi, w sprawach rodzinnych czy biznesowych.  

Oliwia tworzy również indywidualne talizmany runiczne, skrypty wspomagające działalność biznesu, rytuały runiczne na wszystkie sfery życia. Osoby które raz trafiły do Oliwii i skorzystały z nieocenionej pomocy run pozostają i wielokrotnie wracają. Klienci zwracają się z różnymi problemami, rodzinnymi, zawodowymi, zdrowotnymi, proszą o podpowiedź jakiego wyboru dokonać (zakup domu, zmiana pracy, sprawy partnerskie, wybór szkoły itp.).                                                       

Oliwia pracuje z Runami, drogę życia odczytuje z daty urodzenia, ale również słucha podpowiedzi z kart Anielskich. 

 Cena wizyty - 250 zł.