MIKRO – LENAR 

 Najnowocześniejsza metoda walki ze stresem, depresją i uzależnieniami.

Stres stanowi nieodłączny element naszego życia. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że długotrwały stres prowadzi do depresji, oziębłości płciowej, nerwobólów, nerwic i wielu innych schorzeń nazywanych chorobami XXI wieku.
Medycyna coraz więcej uwagi poświęca terapii antystresowej, jaką jest hipnoza. Warunkiem koniecznym do zastosowania hipnozy jest wprowadzenie pacjenta w stan alfa-transu, czyli stan kontrolowanego snu. Tylko wtedy seanse hipnotyczne dają wymierne efekty zdrowotne. Do tego potrzebny jest doświadczony hipnotyzer, w przeciwnym wypadku, terapia nie przyniesie spodziewanych rezultatów, a wręcz może okazać się szkodliwa.
Rozwój medycyny i techniki sprawił, że rolę hipnotyzera przejęło urządzenie o nazwie MIKRO – LENAR.
Urządzenie to wprowadza pacjenta w stan alfa w sposób PEWNY I BEZPIECZNY. Dzieje się tak niezależnie od naszej podatności na hipnozę i od zdolności terapeuty.
Jak działa MIKRO – LENAR ?
Do czoła i tylnej części głowy przyłożone są cztery elektrody. W tych strefach mózgu urządzenie tworzy falę zmian biegunowości neutronów. Dzięki temu mamy gwarancję, że wejdziemy w stan alfa –transu. I na podatny grunt naszej podświadomości padną lecznicze sugestie terapeuty. Taki seans hipnoterapii trwa godzinę i prowadzi go lekarz.
Dotychczas aparat stosowany był w medycynie kosmicznej i wojskowej. Obecnie wykorzystywany jest w psychiatrii, neurologii, położnictwie, medycynie wojskowej.
W jakich chorobach terapia jest pomocna ?

- bezsenność

- depresja

- nerwice

- migreny

- oziębłość płciowa

- uzależnienia: narkomania, alkoholizm, nikotynizm


Doskonałe efekty obserwuje się w leczeniu nadwagi, bulimii, anoreksji. Już po pierwszej sesji poczujesz zdecydowaną poprawę samopoczucia. Pełna kuracja to 3-5 sesji, której trwałe efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Cena wizyty: 300zł