SELENA SAS - OCZYSZCZANIE AURY   

Powinniśmy wiedzieć, że aura, czy pole energetyczne, które otacza ciało fizyczne każdego człowieka, dostarcza informacji o stanie emocjonalnym. Jest tam zapisane wszystko o jego stanie zdrowia, zasobach energii, stanie psychicznym i emocjonalnym. Dotyczy to zarówno czasu teraźniejszego jak i przeszłego i przyszłego. Charakterystyka i wygląd aury zależy od pracy czakramów - głównych ośrodków przetwarzania energii witalnej. Zakłócenia aury istnieją o wiele wcześniej zanim poczujemy je ciałem fizycznym. By pozbyć się tych zakłóceń, należy przeprowadzić zabieg oczyszczania aury, który :

-oczyszcza złogi emocjonalne po trudnych przejściach
-zdejmuje obce byty z aury
-odcina więzy karmiczne, rodzinne i energetyczne po byłych  partnerach
-poprawia naszą pamięć i koncentrację
-wycisza, uspokaja, przywraca sen
-zdejmuje podświadome lęki, strach i niepewność
-pomaga pozbyć się nerwic, stanów depresyjnych i niewytłumaczalnych przeszkód życiowych.

Jak to działa?

Gorący wosk przelewany w obrębie aury człowieka, pozytywnie energetyzuje osłabione ciało energetyczne (uzupełnia aurę), czyli przyspiesza powrót do zdrowia i równowagi. Likwiduje negatywną pamięć i negatywną karmę oraz poczucie winy. Oczyszcza związki z toksycznych wpływów, a także otwiera drogę do przyszłości. Marzenia i plany nasycą się energią spełnienia.Swobodny przepływ energii będzie oznaczał - zdrowie, spokój, radość i spełnienie.

Można również zrobić oczyszczanie domów, mieszkań i firm. Pomaga to lepiej funkcjonować rodzinie. Po takim zabiegu w naszym domu zagości miłość, tolerancja i zrozumienie. Firma będzie funkcjonowała bez zarzutu i przynosiła zyski.

Każdą nową powierzchnię powinniśmy oczyścić z jej przeszłości energetycznej. W ten sposób tworzymy czyste pole do naszego działania.

Wosk jest nośnikiem energii wszystkich czterech żywiołów natury oraz Słońca. Jako płynny niesie energię emocji, wchłania zagęszczone bloki energetyczne. W kawałku jest nośnikiem substancji mineralnych zawartych w nim. Zawiera również olejki eteryczne kwiatów i ziół, które działają leczniczo na nasze receptory i podświadomość. Z ogniem spotykamy się przy świecy woskowej - jest to zdrowy, oczyszczający pomieszczenie płomień.

 Cena wizyty 200 zł.