SELENA SAS - REGRESJA- TERAPIA DUCHOWA

Selena Sas studiowała między innymi bioterapię u Jerzego Strączyńskiego, Ryszarda Ulmana i Krzysztofa Janickiego. Na swojej drodze poznała różne techniki energetyczno- teraupetyczne: Reiki, DU, Silva, OBE, Regresing, terapia autogenna,akupresura, ziołolecznictwo, radiestezja, techniki tantryczne, dynamiczne medytacje kundalini, Huna- Kahili Serge King, Joga i Zen. Z każdej z tych technik Selena wybiera to co potrzebne jest jej pacjentowi , tworząc swój własny niepowtarzalny system terapeutyczny, w którym stan psychiczny pacjenta jest równie ważny jak jego zdrowie fizyczne.

Regresja jest duchową terapią. Sesja regresji pokazuje, z jakim bagażem karmicznym urodziliśmy się w tym życiu, skąd pochodzą te energie i dlaczego tutaj są kontynuowane.

Regresja reinkarnacyjna polega na mentalnym cofaniu się do poprzednich wcieleń, aby odnaleźć pierwotne przyczyny karmiczne obecnego stanu. Możemy dotrzeć nawet do źródła naszego pochodzenia człowieczego na Ziemi. Można również zbadać zapomniane dzieciństwo, życie płodowe i narodziny w obecnym życiu, jeśli ktoś ma taką potrzebę.

O co pytamy w regresji?

Możemy zbadać, skąd pochodzą obciążenia losowe, z którymi przyszliśmy na ten świat. W ogóle to, co nazywamy potocznie losem, tutaj może zostać wyjaśnione. Materiałem na regresję są problemy psychiczne, jak też relacje z ludźmi, a także problemy zdrowotne, oraz sytuacja życiowa.

1- Szukamy praprzyczyny blokad psychicznych, lęku, fobii, poczucia winy, wszelkich urazów, depresji,  poczucia braku swojej wartości czy sensu życia i innych przeszkód psychicznych, których powodów nie znamy. Również możemy zbadać, dlaczego jakiś schemat powtarza się w naszym życiu. 

2 - Relacje partnerskie i z innymi osobami bywają zagadkowe, kiedy wzajemne zachowania są nie adekwatne do obecnej sytuacji i nie umiemy znaleźć rozwiązania. Możemy sprawdzić, czy spotkaliśmy tą duszę w jakimś innym wcieleniu i czy mamy z nią jakieś "stare porachunki", co kontynuujemy.

3 - Zajmujemy się też manifestacją skutków karmicznych w ciele, jak urazy fizyczne, choroby i podatność na choroby, napięcia i słabe miejsca w ciele. Wszystkie wrodzone wady i znamiona ujawniają swoje przyczyny w urazach z poprzednich wcieleń. 

4- Szukamy wyjaśnienia złożonych sytuacji życiowych. Zrozumienie przyczyn pozwala znaleźć właściwe wyjście lub przynajmniej uwolnić się od obciążeń emocjonalnych. Możemy odnaleźć swoją drogę ewolucji duchowej, odkryć swoje talenty i zadanie na to życie - co mamy do zrobienia obecnie. 

Jeśli ktoś chce przyspieszyć swój rozwój, to sesja regresywna mu w tym z pewnością pomoże. Ponadto regresja daje szersze spojrzenie nie tylko na własne życie, ale pomaga też zrozumieć lepiej innych ludzi i ten świat, w którym żyjemy.

Cena wizyty - 350 zł.