SESJE   BARS

Twórcą terapii Bars jest Gary Douglas, człowiek, który, 20 lat temu po trudnych doświadczeniach jakich każdemu nie szczędzi życie, postawił wszystko na jedną kartę: „Albo odejdę z tego świata, albo coś w moim życiu zacznie się zmieniać na lepsze”. Odpowiedzą na jego rozterki było olśnienie- w czasie medytacji objawiły mu się informacje dotyczące funkcjonowania ludzkiego mózgu i psychiki. "Zobaczył" wtedy, że na naszej głowie znajdują sie 32 punkty odpowiedzialne za nasze funkcjonowanie. Punkty te dotyczą wielu ważnych sfer naszego życia : finansów, kreatywności, wyrażania siebie, świadomości, marzeń, uzdrawiania, starzenia się seksualności, porozumiewania się i wielu innych.   Bars to zabieg energetyczny polegający na  dotykaniu tych punktów na głowie i energetyzowaniu ich. Dochodzi wtedy do rozładowania ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Ładunek ten jest ściśle powiązany z naszymi decyzjami, postawami, wierzeniami, które przyjąłeś podczas swojego życia. Było to w dzieciństwie, szkole, poprzednich wcieleniach..... Takie życie w niezgodzie z samym sobą, spełnianie cudzych oczekiwań skutkuje frustracją, stresem, zaburzeniami psychosomatycznymi.  Podczas zabiegu dochodzi do oczyszczenia Twojego mózgu z nabytych naleciałości i programów. Fale mózgowe spowalniają swoją pracę, dzięki czemu łatwiejszy staje się dostęp wzorcowych zachowań i punktów widzenia. Stajemy sie bardziej świadomi swojego życia i podejmowanych decyzji, a przeszłość i zakodowane wzorce zachowań, przejęte od naszych przodków, przestają dominować. Zaczynamy inaczej patrzeć na życie. Zabieg jest bardzo przyjemny.

Sesje prowadzi EWA MIAZGA,  która zyskała certyfikat i ma odpowiednie przygotowanie i uprawnienie do stosowania tej terapii.

W Terapii manualnej Access Bars™ , którą Ewa Miazga włączyła do swojej praktyki uzdrowicielskiej, proces uwalniania od bagażu emocji i przekonań zachodzi w stanie relaksu.

Terapeutka delikatnie dotyka punktów na głowie, przekazując zarazem swoją bioenergię.  Zmiany są trwałe i zachodzą na poziomie nieświadomości. Klient uwalnia się od problemów, ale nie musi analizować ich przyczyn, ani opowiadać o swoich traumach..

Terapia przywraca nadzieję i  radość życia,  pozwala osiągnąć satysfakcję z życia seksualnego a nawet spokój ducha. Ustają bóle głowy. Po barsach ofiara przemocy zdobywa siłę, by zerwać toksyczny związek. Podczas sesji zachodzą też procesy uzdrowicielskie w narządach wewnętrznych. Usg wykazało zmniejszenie guzków tarczycy, jedna z pacjentek uniknęła operacji okulistycznej.

W  jakich przypadkach pomocne są sesje Bars?

-nadmierny stres

-lęki

-gonitwa myśli

-bezsenność

-pomoc przy ADHD

-wsparcie przed egzaminem

-wsparcie dla kobiet w ciąży

-mentalne, emocjonalne, psychiczne blokady

-mała kreatywność

Ewa Miazga, analizując problemy z jakimi zgłaszają sie do niej chore osoby, stwierdziła, że są to przede wszystkim : pacjenci zestresowani, osłabieni  po przewlekłych chorobach i nie dający sobie rady w życiu, narzekający na bezsenność ból, wielu z nich nie akceptuje swojego wyglądu, co często skutkuje anoreksją i bulimią. Terapeutka oprócz muzykoterapii, pracy z własną energią, zaczęła szukać dodatkowych technik, które mogłyby pomóc cierpiącym. Dowiedziała się o sesjach Bars. Początkowo stosowała je u znajomych.   Terapeutka stwierdziła, że delikatne dotykanie tych punktów powoduje , że możemy dokonać zmian  wszystkich obszarach swojego życia - zarówno psychicznych jak i dolegliwościach fizycznych. Tak więc sesja Bars uzdrawia zarówno ciało jak i psychikę, pomaga pozbyć się ograniczających osądów, przynosi ukojenie, spokój i więcej lekkości w ciele.

Ten energetyczny zabieg "czyści" nasz mózg z nawyków, przyzwyczajeń, wyuczonych emocji, narzuconych osądów.

  Terapeutka mówi, że  ludzie  pozbywają się alergii i  rozwijają kreatywność..Pewna  kobieta po długiej przerwie zaczęła znów regularnie miesiączkować i wiele innych...

Terapeutka mówi :"Zrobiłam 3 może 4 sesje dziewczynie, która mimo dobrego wykształcenia nie miała pracy. Kilka dni po ostatniej sesji zadzwoniła do mnie z wiadomością, że dostała bardzo dobrą pracę, na świetnych warunkach".
Inna osoba, po sesji odważyła się przedstawić przełożonym swoje pomysły dotyczące nowych sposobów reklamy - okazały się one strzałem w dziesiątkę.                                                                                                                                                                                                                                                                            Nie ma reguły co do sposobu przeprowadzania sesji Bars. Czasem potrzeba ciszy, spokoju, czasem rozmowy.
Inna osoba po sesji mówi :
"Moje relacje z mężem są coraz lepsze, relacje z bliskimi i otoczeniem poprawiły się i już się tak nie emocjonuję jak wcześniej.
Oczywiście tez stosuję modlitwy, wizualizacje, pozytywne myślenie i to wszystko razem super działa.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (NationalCertification Board for TherapeuticMassage and Bodywork (NCBTMB)) 

 Znany w ponad 50 krajach na świecie.Teraz dostępny również w Polsce.

Cena wizyty - 220 zł.