HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Lipiec  2022

BARAN                                                                                      

Koniec szarpaniny emocjonalnej, wszelkiego rodzaju zwłaszcza kwestie finansowe zostaną rozwiązane to co dość długo się wlokło teraz ujrzy kres i może u niektórych wyjdzie inaczej ale to nie oznacza że gorzej tak czy inaczej na długo lub krótko ale będziecie zadowoleni. jedynie będziecie się zastanawiać jaką drogę wybrać i tu wskazany spokój realne podejście do spraw. Po wielu miesiącach trudnych tym bardziej nie można działać pochopnie lecz z rozwagą i przemyśleć założenia kilka razy analizując za i przeciw. W uczuciach u każdego inna historia lecz prowadząca do szczęśliwego finału. Wolni mają zielone światło do nowych znajomości lecz nie działajcie pod wpływem impulsu lecz rozsądku. Jeżeli chodzi o Pary z długim stażem to coś u większości jest nie tak i tu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i nie oszukiwać Partnera jak również samego siebie. Czas na podjęcie radykalnych  decyzji żeby nie przedłużać już i tak straconego czasu ale to dotyczy mniejszości u większości fajnie ,sympatycznie z szacunkiem.                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

To co miało być szybko i z sukcesem  stanie w miejscu z powodu niezdecydowania i zbyt długiego zastanawiania się  Wasze długie namysły a co gorsza zmiana zdania działać będzie na waszą niekorzyść ,co niektórzy stracili szansę np. sprzedaży czegoś lecz jeszcze jest ostatni dzwonek żeby szybko wrócić do tematu i przyjąć propozycję oferenta. Odnośnie etatów też nie miejcie wygórowanych żądań lecz z wyczuciem i taktem oceniajcie oferty bo będzie ktoś inny na wasze miejsce .Wskazana elastyczność prawie w każdej kwestii również osobistej --żeby nie żałować. Ogólnie jednak finał miesiąca będzie zadowalający .Spójrzcie na sprawy zawodowe z pozycji obserwatora bo wtedy łatwiej ocenić samego siebie i zobaczyć sprawy w innym świetle. macie super czas na dobre profity finansowe lecz co będzie zależy od Was. Jedynie co Wam przeszkadza to czasami dziwne z uporem trzymanie się swojego zdania a w życiu trzeba być elastycznym. W uczuciach u większości bez zmian u pozostałych lekkie zawirowania lecz rozpadów nie widać. Wolni będą bywać , poznawać i być może jakaś miłość się wytworzy.                                                             

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Zawodowo będzie się dużo dziać , będziecie w ciągłym pędzie i tu rada -- trzeba zwolnić a nawet usiąść i na spokojnie przemyśleć za i przeciw i podjąć rozsądną decyzję w którą stronę pójść. Na etatach rób co do Ciebie należy i nie wyręczaj a co gorsza nie pouczaj innych bo będziesz niemile widziany. W biznesie trzymaj język za zębami i nie bądź zbyt gadatliwy bo może dojść do konfrontacji, a masz bardzo dobry czas tylko dobrze to wykorzystaj i naucz się dyplomacji. W uczuciach i kontaktach towarzyskich lekkie zawirowania , coś się będzie dziać dużo zamieszania ze strony osób trzecich i w tej kwestii również wskazany spokój i realna ocena sytuacji na zasadzie że nie trzymamy się nikogo na siłę jeżeli coś nie pasuje i jeżeli sytuacja do tego zmusza to trzeba zakończyć związek lub chore kontakty towarzyskie raz na zawsze i dać miejsce od nowa i na nowe. Wolni bardziej zajmą się sprawami zawodowymi aniżeli rozrywką i bardzo dobrze bo zawsze trzeba robić to co jest ważniejsze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

RAK                                                                                            

  U każdego inna historia--jedna grupa stabilnie bez jakichkolwiek zmian tak zawodowo jak i w uczuciach lecz u pozostałych nerwowo , bieganina ,niezadowolenie bieganina za pracą za współpracą praktycznie za wszystkim. Wskazany spokój i podejście do spraw na zasadzie samooceny do czego się tak na prawdę nadaje co lubię co chce robić i z takim podejściem zaoszczędzicie czas i nerwy. Musicie znaleźć równowagę między materią a energią i w innym przypadku totalny chaos. Wszystko w życiu musi współgrać a nie grać pod czyjeś dyktando bo takie sytuacje są na chwile W uczuciach też nie angażujcie się w znajomości które już na początku nie pasują bo to tylko strata czasu. Większość z Was będzie chcieć przyspieszyć bieg zdarzeń i tu wielki błąd bo wszystko prawdziwe przychodzi z niespodziewanej strony i zaskakuje miło a to co zaplanowane często ma smak goryczy , więc powoli i wszystko się ułoży po waszej myśli. Wolni będą się dobrze bawić.                                                                                                                                   

LEW                                                                                           

Zawodowo bardzo dobry miesiąc stabilnie, a co u niektórych mocno zwyżkowo. coś co stało w miejscu lub mieliście plan na coś ale nie było odwagi na decyzję w tym miesiącu ruszy do przodu jedyne co to wskazana elastyczność we współdziałaniu. Bardzo owocny czas na współpracę działanie w zespole z dużymi profitami finansowymi, na etatach premie uznaniowe lub nawet podwyżki. W uczuciach dla większości czas refleksji czy to w czym jestem to jest to? i niestety okaże się że nie i że czas na zmiany. Wiele toksycznych związków już nie ma  szansy powodzenia i czas na odważne dojrzałe decyzje. Wolni będą wypatrywać na horyzoncie interesujących osób z rozwagą i z zamiarem czegoś na dłużej.  Bardzo możliwe że ktoś taki stanie na waszej drodze lecz jeżeli nie pomylicie wątków na zasadzie oceny zewnętrznej od wewnętrznej  to może  narodzi się coś na dłużej .Jeżeli jednak porwie Was urok zewnętrzny poznanej osoby to też nie będziecie żałować lecz będzie to tylko ale jakże upojny romans na krótko ale w uniesieniach niesamowitych.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

PANNA                                                                                       

Bardzo napięty i nerwowy będzie ten miesiąc, jedni będą wręcz zmuszeni żeby komuś pomóc i jednocześnie mieć spokój z tym kimś, natomiast inni będą zabiegać o czyjąś pomoc bo trochę narozrabiali i są lekkie tarapaty i musicie się sprężyć bo sytuacja może okazać się bardzo poważna z różnymi konsekwencjami. Potrzebne Wam konkretne zastanowienie i tu trzeba zacząć od siebie , wyciągnąć wnioski i ocenić złe posunięcia żeby nie było powtórki. W uczuciach mała grupa osób będzie w nastroju do flirtów czy zabaw bo raczej niestety inne sprawy wypełnia Wam czas w tym miesiącu. Musicie wyciągnąć wnioski ze swoich poczynań i wszystko się uspokoi. Zawodowo wskazana realna ocena zamierzonych posunięć biznesowych bo możecie  żałować ,zasięgnijcie porady od znawców w temacie jesteście co prawda bardzo operatywni ale nie na wszystkim człowiek się zna i lepiej trzy razy przemyśleć niż raz stracić. W uczuciach każdy inaczej ale ogólnie zadowoleni i spełnienie.

WAGA

 Ciężki miesiąc dla większości ale może być zupełnie inaczej jeżeli podejdziecie do spraw na spokojnie jedni będą gonić w pospiechu sami nie wiedząc za czym a inni mogą odchorować wcześniejsze gonitwy. Potrzebny Wam czas wytchnienia i nauczenia się żyć w równowadze, wiele rzeczy a może wszystkie zależą tylko od Was Powinniście zwolnić tempo  żeby zacząć myśleć inaczej i wdrażać zmiany w życie. Miesiąc na refleksję nad samym sobą lecz w odniesieniu do innych. To co się Wam wydaje sprytem może się obrócić przeciwko Wam. Wszystko wymaga równowagi a Wy często uważacie siebie za lepszych od innych a to jest wielki błąd, wszyscy jesteśmy ważni i tak jak siebie musimy szanować innych. W uczuciach tylko wolni będą mieć nowości i zadowolenie pozostali raz w górę raz w dół.  W stałych związkach trzeba wpuścić odrobinę świeżego powietrza i zacząć rozmawiać nie dyrygować i zarządzać tylko rozmawiać lub wypowiedzieć swoje zdanie a nie zgadzać się na wszystko a myśleć inaczej. Ogólnie miesiąc da wiele możliwości zwłaszcza finanse dadzą Wam zadowolenie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

SKORPION                                                                                  

 W sferze finansowej stabilnie ,spokojnie a co niektórych bardzo zwyżkowo, może coś sprzedacie, może coś kupicie okazyjnie na czym zarobicie dobre pieniądze lub wcześniejsze inwestycje teraz zaczną dawać dobre plony. Na etatach bonusy, lekkie podwyżki. szukający znajdą bez problemu to czego chcą. W uczuciach wskazana konkretna decyzja i poszanowanie samego siebie oraz innych. Jedni dręczą  Partnera/ę a inni są dręczeni wiele związków jest tak chorych że tylko rozstanie może uzdrowić sytuację, po co tracić czas na coś co nie istnieje, ale decyzje należą do Was. Wolni w tym miesiącu nie znajdą wielkich miłości lecz ciekawe znajomości. Wy jesteście kowalami swojego losu i tylko od Was zależy co zrobicie ze swoim życiem a świat jest otwarty ale czy skorzystacie z szansy na nowe ? Strach Was hamuje lecz pamiętajcie że świat należy do odważnych lepiej się kilka razy sparzyć niż raz ugotować.

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Początek miesiąca lekko nerwowy w wielu kwestiach lecz szybko sytuacje się unormują, wyklarują i odetchniecie z ulgą. Zawodowo bardzo pomyślny okres zwłaszcza dla osób posiadających własne biznesy, dobre umowy, korzystne kontrakty z przypływem sporej gotówki , lecz nie możecie zapomnieć o odpoczynku bo możliwe będzie przeciążenie psychiczne organizmu , trzeba zrównoważyć pracę z wypoczynkiem. Na etatach bez zmian lecz stabilnie. Poszukujący pracy będą przebierać w ofertach co spowoduje dobry nastrój. W uczuciach u jednych wszystko klarowne i pewne lecz u co niektórych trzymanie się czegoś na siłę może miłość może przyzwyczajenie a może obawa przed zmianami, lecz żebyście nie byli zaskoczeni jak wszystko runie niczym zamek z piasku. Wolni będą w żywiole dobrej zabawy. lecz mocno będą co niektórzy bardzo zaskoczeni bo zakochają się bez pamięci mimo że takich planów nie było i się zacznie totalny zawrót głowy, będzie się dziać.                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

KOZIOROŻEC                                                                             

 

  Bardzo spokojny czas jedyne co będzie Wam zaprzątać głowę to zastanawianie się np. co wybrać, czy ewentualnie upiększanie domu i w takim klimacie powinniście przejść przez ten miesiąc bo niewskazane jest teraz tworzenie czegoś nowego ponieważ zwyczajnie nie jest to czas i pora na duże projekty tylko zmiany wystroju mieszkania lub biura ot tak Wam upłynie beztrosko cały miesiąc Może jakaś nieliczna grupa osób będzie mieć lekkie dylematy zawodowe. lecz na spokojnie trzeba podjąć decyzję i decyzja będzie właściwa i to ta pierwsza myśl będzie strzałem w dziesiątkę i tego się trzymajcie. W uczuciach natomiast będzie trochę nerwowo, jedni bo poznają kogoś i będą wyczekiwać kontaktu. inni bo już są w kontakcie ale cali w stresie co dalej i Ci co w związkach będą myśleć co zrobić czy zostać, czy starać się jeszcze lub czym zaskoczyć żeby było fajniej. Wolni co niektórzy zakochają się na zabój lecz ze wzajemnością. Praktycznie miesiąc będzie bardzo udany ale niczym karuzela.

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

Będzie to miesiąc pełen napięć spowodowany zachowaniem innych. W biznesie coś co było już oczywiste z powodu czyjegoś niezdecydowania lub zmiany zdania utknie w miejscu .Musicie być zdecydowani w rozmowach , negocjacjach stawiać sprawy jasno i bez ogródek , ale z taktem i wyczuciem żeby nie wyszło zbyt grubiańsko. Poszukujący pracy pewni że ją mają otrzymają informację że niestety ale zatrudnienie w innym terminie. dlatego wskazane składanie ofert w kilka różnych miejsc. Wskazany spokój bo tak czy inaczej końcówka miesiąca będzie na waszą korzyść. W uczuciach u większości stabilnie ,spokojnie, pewnie bez żadnych zawirowań, lecz u innych przepychanki raz tak raz inaczej i bez konkretów. Wolni mają super czas na znajomości a nawet miłość.  Co niektórzy będą mieć dylemat co zrobić zwłaszcza Ci co niedawno poznali kogoś całkiem fajnego a tu spadnie na Was jak grom z jasnego nieba coś nowego i co robić i tutaj rada słuchajcie tego co mówi intuicja nikogo więcej i to będzie dla Was właściwe.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

RYBY                                                                                           

Od dawna będzie to jeden z najlepszych miesięcy , wiele trudnych spraw ujrzy swoje pozytywne zakończenie. będziecie mieć dużo obowiązków ale z dobrym efektem finansowym Zawodowo dobre etaty, dobra współpraca dobre układy biznesowe. W uczuciach Ci co kochają szczerze będą jeszcze bardziej szczęśliwi bo otrzymają od drugiej strony dokładnie to samo lub więcej lecz osoby kochające samych siebie będą mieć to co chcą--niezadowolenie, znużenie, szukanie odskoczni czasami ucieczki czyli samozagłada na własne życzenie i te osoby muszą podjąć decyzję być lub nie być nie można balansować bo szkoda życia. Wolni będą w ferworze zabaw i o miłości na razie nie będą myśleć. lecz miłość do wielu zapuka w najmniej oczekiwanym momencie i oczaruje, zaczaruje i dosłownie co niektórzy zapomną jak się nazywają , niesamowite doznania i przeżycia