Paweł Zaremba – Od prawie 20 lat interesuje się szeroko rozumianym rozwojem duchowym oraz osobistym. W pewnym momencie zagadnienia z nurtu medycyny alternatywnej stały się przedmiotem jego dociekań, czego naturalną konsekwencją było zwrócenie się w kierunku takich metod jak bioenergoterapia oraz reiki. Zawsze był bowiem zdania, że człowieka i nurtujące go przypadłości należy traktować całościowo, a energetyczne metody uzdrawiania są w stanie oddziaływać nie tylko na poziomie fizycznym, ale też na psychicznym oraz duchowym. Obecnie praktykuje jako dyplomowany bioenergoterapeuta i mistrz reiki.

Nauki, które zostały przez niego pobrane od mistrza tych dwóch dziedzin Andrzeja Gasisa cały czas owocują skutecznymi, profesjonalnymi zabiegami w przypadku wielu schorzeń, w tym również tych o charakterze przewlekłym. Paweł Zaremba w swojej praktyce z dużym powodzeniem łączy bioenergoterapię z reiki, traktując je jako dwie wzajemnie uzupełniające się ścieżki, mające prowadzić do poprawy stanu zdrowia, a nawet całkowitego wyeliminowania objawów chorobowych. Bardzo szybko powiększa się grono osób korzystających z jego pomocy w przypadku chorób tarczycy, serca, układu pokarmowego, nerwowego, oddechowego, odpornościowego, nowotworów oraz wielu innych schorzeń, również tych o podłożu psychicznym.

 

Takie efektywne postępowanie z pewnością nie byłoby możliwe gdyby nie głęboki wgląd w energetykę całego organizmu, zwłaszcza jeśli chodzi o bardzo istotne centra energetyczne jakimi są czakry. Zabiegi przeprowadzane przez tego bioenergoterapeutę obejmują także równoważenie tych punktów, co pozwala na lepszy przepływ uzdrawiającej energii. Dzięki temu oprócz niezwykle korzystnych dla zdrowia aspektów takiej terapii, podczas sesji niejednokrotnie wiele osób zapada w stan głębokiego odprężenia i relaksu. Prowadzi to do odzyskania niezwykle istotnego stanu równowagi energetycznej, a to właśnie jej brak może być często zapowiedzią późniejszych chorób, albo wzmagać te już istniejące. Nie wiąże się on jednak tylko i wyłącznie z niedoborami energii. Również jej nadmiar lub brak swobodnego przepływu stwarza podatny grunt do powstawania i utrzymywania określonych dolegliwości. W wielu przypadkach samo usunięcie blokad umożliwiających swobodne jej krążenie znacząco wpływa na przyspieszenie procesu zdrowienia.

 

Zabiegi prowadzone przez terapeutę są bezpieczne i nieinwazyjne, wzmacniają cały organizm, jego witalność, a także pobudzają system immunologiczny, co może prowadzić do znaczącej poprawy stanu zdrowia, zmniejszenia lub, w niektórych przypadkach, całkowitego ustania dolegliwości. 

 

Cena wizyty: 140-250 zł

 

 INNI BIOTERAPEUCI: EwaMiazga

Dyplomy: