IRYDOLOGIA

zajmuje się oceną zdrowia człowieka na podstawie tęczówki oka. Jak można w niej znaleźć informacje dotyczące całego organizmu? Otóż, tęczówka jest jego mapą. Każdy narząd wewnętrzny, za pośrednictwem włókien układu nerwowego ma połączenie z określonym polem tęczówki. Budowa jej tkanki jest zbliżona do tkanki łącznej (stawów, naczyń krwionośnych). Dlatego pod wpływem procesów chorobowych wewnątrz organizmu tęczówka zmienia swój wygląd.
W wielu krajach irydologię uznano za naukę. W USA i Niemczech są instytuty zajmujące się diagnozą z tęczówki. Często ktoś źle się czuje i mimo wielu badań nie wie na co jest chory. Tymczasem można wyczytać to z jego tęczówki. Co więcej, zmiany tęczówki są widoczne zanim pojawią się zmiany chorobowe organizmu.
Dzięki temu badaniu można wcześniej podjąć leczenie zagrożonych organów i tym samym nie dopuścić do poważniejszych uszkodzeń.

Badanie przeprowadza Halina Worobiowa, która ukończyła Akademię Medyczną w Odessie ze specjalnością – okulistyka. Przez 10 lat pracowała jako naukowiec w Instytucie Naukowym Chorób Ocznych. Jest irydologiem – irydodiagnostykiem z wieloletnią praktyką.

 Cena wizyty: 140 zł