BADANIE APARATEM OBERON

Badanie najnowocześniejszym urządzeniem jakim jest aparat OBERON umożliwia wykrycie zarówno poważnych stanów chorobowych jak i ujawnienie chorób w ich początkowych stadiach niewykrywalnych innymi metodami. Dzięki temu możliwe jest podjęcie leczenia na etapie, kiedy jest ono najbardziej skuteczne, najkrótsze i najmniej uciążliwe. Jest to możliwe dzięki temu, że urządzenie rejestruje drgania komórek badanej osoby, a następnie porównuje je do wzorcowych drgań zdrowego organizmu. Różnice obserwujemy na ekranie monitora, w postaci rysunków poszczególnych części ciała. Obraz jest inny niż na tradycyjnym badaniu usg. Trzustka, płuca wątroba... wyglądają jak rysunki w atlasie anatomicznym. Kolorowe punkty pokazują jakie jest pole elektromagnetyczne poszczególnych narządów. Zdrowe miejsca zaznaczone są żółtymi punktami, drobne zaburzenia- czerwonymi, natomiast czarny kolor sygnalizuje zmiany, których nie można zaniedbać.
Również wtedy, gdy choroba daje nietypowe objawy, komputer celnie wskazuje, w których narządach dzieje się coś złego. Badanie wykrywa też wrzody, guzy, torbiele, ale w przeciwieństwie do usg nie określa ich rozmiarów.
W badaniu aparatem Oberon niczego nie trzeba połykać ani nakłuwać, nie wymaga ono specjalnego przygotowania i nie powoduje napromieniowania organizmu.

Badanie aparatem Oberon przeprowadza dr Halina Worobiowa, kóra ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z tą aparaturą. Po skończeniu badania szczegółowo je omawia oraz zaleca dalsze kroki w leczeniu. Badanie trwa około 1 h.

Cena wizyty: 200 zł